Mesine vitamiinipomm

0
469

Mesine vitamiinipomm!

Foto: Mesineste OÜ

Nüüd, kus kohalikud valimised on läbi ning riik ja valitsus ootavad oma kodanikelt vaid seda, et nad oleksid vastupidavad, stressivabad ja eelkõige tööle orienteeritud ehk teisisõnu maksaksid täiskoormusel makse, on eluliselt oluline oma tervisele tõsist tähelepanu pöörata, et selle raske ja vastutusrikka ülesandega edukalt toime tulla. Et piirikaubandus ei ületaks igasuguseid piire, on kohalik väikemesinik valmis seganud teile tõelise vitamiini-, mineraalainete, amino- ja rasvhapete pommi. Unikaalset tervisetoodet, mis koosneb viiest komponendist: kuivatatud ja jahvatatud suir, kibuvitsamarjad, pohlad ja maarjaohaka seemned segatuna meega, tarvitades säilite kogu ootamatult saabunud talve vältel nagu krõmpsuv hapukapsas.

“Mehe ergutus” ja  “Naise virgutus”

Nimelt on valminud meesegud: “Mehe ergutus” ja “Naise virgutus”, mida vastavalt tarvitamise õpetusele manustades särisete energiast nagu Tesla imemasinad ning jaksate teotahteliste ning särtsakatena kaunisse kevadesse kulgeda. Igaüks võib valida endale või oma kallile kaasale sobiva etiketiga purgi, mis on varustatud infovoldikuga tootes sisalduvate kasulike ainete ning nende toime kohta.

Foto: Mesineste OÜ

Infoleht sobib eriti neile, kes armastavad veel lugeda ja seda tehes paberi nostalgilist krabinat kuulda, sest see on tõesti põhjalik.

Kasulikkus

Toon mõned juhtumid, mille puhul selle meesegu tarvitamisest tõuseb teile tulu:

  • Kui te olete sünnipäeval või mõnel avalikul presentatsioonil, mil pakutakse prii sööki ja jooki end silmini parima kraamiga täitnud, siis maarjaohaka seemned aitavad teie maksal seda kõike läbi närida.
  • Kui te ärritute oma ämma, ülemuse, laste, koduloomade või halva ilma peale ja teie vererõhk tõuseb kõrgustesse, siis kibuvitsamarjad, pohlad ja suir toovad selle tagasi rahulikesse voogudesse.
  • Kui teil on õnne ja te kohtate vastassugupoole atraktiivset ja meeldivat esindajat, siis suir ei jäta teid hätta! Siiski võiks säilitada ettevaatlikkuse, sest ka teie viljakus suureneb. Samas võiks riik teha suira tarbimise kohustuslikuks, et tõsta iivet ja tagada tulevikus maksumaksjate pidev kasv.

Selle toote puhul on garanteeritud ka maitseelamus, sest segus ühinevad mee siidine pehmus, suira pralineemagusus, kibuvitsa nüansirohke magus-hapu kombinatsioon ning järelmaigus tuntav pohlade punane toon. Maarjaohaka seemned lisavad tekstuuri.

Lõpetuseks, et veenduda selles, kas see jutt ikka vastab tõele, ei jää muud üle kui ise seda enda peal katsetada! Täpsem toitumisalane teave ja toote tellimine Mesineste facebooki lehelt.

Kõigile mett moka peale!

Mesineste mesinik

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

 

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here