Äädika kasutusvõimalusi koduses majapidamises

5
95467

1Nipid äädika kasutamiseks

Mida kõike on võimalik äädikaga peale hakata ja seda mitte köögis süüa tehes. Toomegi siinkohal ära mõned üksikud näited, mida saab äädikaga veel teha, kindlasti proovin ka ise mitmed koduses majapidamises järgi, mida veel ei kasuta.

HINNANG
Idee
Hind
JAGA
Eelmine artikkelÕunapuding Hingele
Järgmine artikkelMiks meditsiin ei taha, et vähk saaks ravitud
Diana
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

5 KOMMENTAARI

  1. Mul käis pesumasina garantiihooldus kodus ja teadis rääkida, et Helsingi kesklinna restoranide köökides on ta palju käinud. Nõudepesumasinad ei pidanud kannatama seda hapet mis veiniklaasidest masinatesse satub. Pidi jubedalt söövitama. Minul soovitas pesumasinaga aegajalt 90-kraadise pesu sooritada, tühja masinaga kui ei taha pesu sisse panna. Kasutan vedelat pesuvahendit ja tavaliselt pesen 40-kraadiga, harva 60. Hoiatas, et bakterid kogunevad ja lisaksin mingit sidrunhapet mida apteegist pidi saama. Äädikat ma küll ei julgeks masinas kasutada.

  2. Ma pole küll kunagi keemias osav olnud aga kooliajast mäletan, et äädikas (mis on ju hape) tuleb neutraliseerida. Selleks sobib suurepäraselt söögisooda. Kui äädikat ei neutraliseeri siis ta lihtsalt söövitab vaikselt edasi (näiteks pesumasina tihendeid jne).

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here