Negatiivne energia sinu elus ja kuidas seda eemaldada

7
13217

Sa tead, et samasugused tõmbavad samasuguseid, eks! Nii, et  positiivsed inimesed tõmbavad positiivset energiat ja negatiivsed inimesed tõmbavad negatiivset.

Elu muutmise võtmeks on “hüpata” enda alateadvusesse.

Me kipume tajuma negatiivset energiat kui kellelgi midagi halba on. Vahest me kõik tunneme ennast negatiivselt nagu: Mine ära ja jäta mind rahule olukord.  Kuid kas sa teadsid, et negatiivsus võib olla nii sügavale juurdunud, et see jääb märkamatuks?

See on sellepärast, et negatiivsus varjab  vahel reaalsust. Seda on lihtne ratsionaliseerida, et sa oled “lihtsalt realistlik” julgemata tegutseda oma unistuste suunas või neisse uskuda.

Võid eeldada, et positiivsed inimesed ei ole realistlikud – nad on naiivsed? Nad on eitajad kellel on pead liiva all peidus?  Neil on ees võlts naeratused, et oleks lihtsam raskustega silmitsi seista jne? Kas nad on tõesti õnnelikud idioodid või on midagi sügavamat nende õnnelikuses?

Mõtle sellele: Mis ajast tähendab realistlik seda, et kõik asjad peavad ilmtingimata valesti minema ja, et sa pead seda aktsepteerima nagu tõde? See ei tähenda, et realistlik on automaatselt negatiivne. Kui te vaatate maailma realistlikust seisukohast, siis on paratamatu, et sa oled negatiivne kui sinu versioon reaalsusest on negatiivne.

Kui sinu versioon reaalsusest on siiski negatiivne, arvad, et mis iganes võib valesti minna lähebki ja mis iganes võib hästi minna, läheb ka ilmselt halvasti. Sinu alateadlikud uskumused teevad sinust negatiivse inimese ilma, et sa endale seda teadvustaks.

Niisiis: Kui see negatiivsus on nii juurdunud, et sa ise seda ei märka, kuidas otsustada, kas sa oled ummikus negatiivse energia pilvega, mis tõmbab ligi valesid inimesi, situatsioone või tundeid? Kuidas olla kindel, et sa ei kinnista seda negatiivsust?

Siin on kiire test, et hinnata sinu negatiivse energia taset.

 • Kas sa hädaldad? Kogu aeg või lihtsalt mõnikord?
 • Kas sa arutad rohkem selle üle mis on maailmas valesti või mis on hästi? (see hõlmab kohutavat ilma, kohutavat liiklust, idiootlikku valitsust, kehva majandust või lolle seaduseid).
 • Kas sa kritiseerid? Kõiki või ainult teatud inimesi?
 • Kas sind tõmbavad ligi draamad või katastroofid? Kas suudad ennast televiisorist eemaldada kui uudistes räägitakse uutest õnnetustest või katastroofidest? Kas sa suudad ennast eemale hoida probleemsetest kuulsustest?
 • Kas sa süüdistad? Kogu aeg või lihtsalt teatud olukordades?
 • Kas sa usud, et sul puudub kontroll enamikest oma tulemustest?
 • Kas sa tunned ennast nagu ohver? Kas sa räägid inimestest kes sind niimoodi tundma panevad?
 • Kas sa oled tänulik selle eest mis on, või alles siis kui asjad hakkavad paremuse poole minema?
 • Kas sa tunned, et sinuga kogu aeg juhtub midagi, või juhtuvad asjad sinu pärast?

Need kaks viimast punkti on olulised:

Kui sa ei ole tänulik, välja arvatud juhul kui asjad lähevad õigesti, siis sa oled negatiivne. Tänulikkus on positiivne. Kui sa oled tänulik selle eest mis on (kaasa arvatud ebameeldivad eluõppetunnid), siis sa kutsud järjest rohkem positiivset energiat oma ellu.

Kui sa usud, et asjad sinuga lihtsalt juhtuvad, siis sa paned ennast ohvri rolli. Niimoodi on kerge olla negatiivne, mugav on oma võimust loobuda.

Kaalu sellist alternatiivi: Kes või mis on süüdi kui head asjad sinuga juhtuvad? Kas sa tunnistad, et  oled vastutav heade asjade eest nagu näiteks: näed kõvasti vaeva, teed kõvasti tööd, oled midagi ära teeninud? Aga  süüdistad väliseid tegureid või teisi inimesi oma õnnetustes? Nii, et kui head asjad juhtuvad on see sinu enda töö tulemuseks, aga kui juhtuvad halvad siis on keegi teine süüdi?

Kellegile ei meeldi seda kuulata. On vaja julgust tunnistamaks, et lood ise oma elukogemust.

Kui vastasid jaatavalt mõnele eespool toodud küsimusele, siis sa hoiad endas mingil määral negatiivsust. Et tühjendada oma negatiivset energiat ja tõsta oma vibratsiooni, pead ennast ümer õpetama ja valima positiivse suhtumise.

Veel üks huvitav kaalutlus: Kas sa oled märganud, et positiivsed inimesed saavad elult seda mida nad tahavad ja isegi kui asjad ei lähe nende moodi, siis nad ikka naudivad oma elu? Negatiivsed inimesed kipuvad vinguma ja kurtma oma hädade üle, isegi heade asjade üle.

Proovi ennast negatiivsest energiast puhastada järgneva 3 sammulise protsessiga:

 1. Võta vastutus :

  “Kui arvad, et kõik on kellegi teise süü, siis sa kannatad palju. Kui sa mõistad, et kõik saab alguse sinust, siis sa õpid nii rahu kui ka rõõmu!” – Dalai-laama

 2. Loobu negatiivsetest mõtetest ja asenda need positiivsetega. See nõuab harjutamist, pühendumist ja võtmaks vastu otsuse näha maailma (mis saab halvasti minna) asemel mis saab hästi minna. Sul tuleb iga kord ennast katkestada või peatada kui märkad, et räägid või väljendad jälle negatiivsust ja koheselt ennast ümber häälestama.
 3. Kasuta armastust või spirtuaalseid võtteid, et puhastata oma energiaid ja too oma ellu rohkem valgust ja armastust. Proovi visualiseerida positiivsust selle asemel, et ennast lasta negatiivsusesse tõmmata. Ületa harjumuseks saanud reaktsioonid olukordadele. Mõtle intuitiivselt ja puhtast hingest, ei pea olema kogu aeg realistlik ja reaalne. Loo enesele uus ja ette kujutatud või ihaldatud maailm ja ilmuta see enda füüsilisse maailma. Keegi ei taha negatiivset energiat ja selle tungimist oma ellu, kuid paljud siiski lubavad seda.  Aga sa lubad seda alateadlikult reageerides olukordadele pidevalt tüüpreaktsioonidega mis annab vältimatu tulemuse. Kui sa suudad ületada selle seisundi ja mõistad, et tulevik ei ole jäigalt kivisse raiutud ja sul on palju rohkem kontrolli oma olukordade üle, siis hakkad teadlikult kontrollima ka oma elu.

Mis juhtub edasi : Sinu positiivne energia hakkab magneetiliselt ligi meelitama seda, mis on sinu arust hea ja õige.  On selleks siis inimesed, situatsioonid, asjad või midagi muud. Veel märkad väga suurt ja  hüppelist  sisemise rahu ja õnnelikkuse kasvu.

Miks mitte valida positiivne energia? Tee elus mõned muudatuse ja te näe kiiresti positiivseid tulemusi.

Naudi küllustunnet ja õnnelikkust!

Allikas

7 KOMMENTAARI

 1. Aga mõtle nii, et kui sa reageerid negatiivsele või halvale, siis sa suunad ja annad ära oma energia negatiivsele/halvale. Kui negatiivsusele energiat anda läheb negatiivne ju võimsamaks. Mõlemat poolt nuumates saad suurema positiivsuse või kui valid siis suurema negatiivsuse

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here