Aknest vabaks – küüslauguga

1
15518

Akne võib olla tüütu, piinlik ning ebamugav. Kui oled oma elus kogenud aknet, siis olen üsna kindel, et sinu elus on olnud vähemalt kord või kaks periood, kus oleksid olnud nõus kõike proovima, peaasi et aknest lahti saaksid.

Kuna iga inimene reageerib toopilistele toodetele ja ravimitele ja see ongi peamine põhjus, miks on ühele pisikesele nahaprobleemile müügil sadu erinevaid akneravimeid. Võti on selles, et endale tuleb leida see ainus ja õige toode või segu, mis sobib just sulle.

kuuslauk

Täna annan ühe lihtsa, aga väga efektiivse viisi, kuidas küüslauguküünega saad ise kodus aknet ravida. Paljudele seostub küüslauk söögitegemisega, aga tegelikult on küüslaugus väga palju raviomadusi, millest ei pruugi sa üldse teadlik olla.

Veidi küüslaugu kasulikkusest

  •  soodustab higistamist, mis on hea, kui oled haige või palavikus
  • aitab alandada vererõhku
  • võib aidata alandada glükoositaset veres (I tüübi diabeedi korral)
  • on parasiitide vastase toimega
  • on immuunsüsteemi stimulaator. Proovi seda siis, kui oled näiteks gripis või külmetanud või kui sul on nohu.
  • aitab võidelda seenhaigustega nagu kandidoos
  • väga efektiivne akne vähendamisel, kui seda akne piirkonnale määrida.

Ütleme, et sul on üleöö tekkinud hiiglaslik vistrik ning sa oled meeleheitel ja soovid selle kadumist. Sellisel puhul saad edukalt kasutada küüslauguküüne abi, et aidata sellisel vistrikul kaduda.

Õpetus

  • Võta üks küüslauguküüs (veel parem, kui see oleks mahekasvatusest), koori küüs ja lõika pooleks
  • Hõõru lõigatud pinnaga vistrikku umbes minut aega
  • Oota vähemalt paar tundi, enne kui nägu pesema lähed

See küll ei eemalda koheselt vistrikku, aga eemaldab nahast põletiku ning vistrik hakkab vaikselt kaduma.

Kui oled hädas aknelise nahaga, siis hõõru aknepiirkonda paari nädala jooksul või seni kuni hakkad tulemusi nägema. Küüslaugul on lõputult häid omadusi, kui esineb erinevaid probleeme nahaga, siis tasub ka seda head ja tuntut taime kasutada, sest teinekord võib ta sind väga meeldivalt üllatada.

Tähelepanu

Kui sul on tundlik nahk, siis tasub enne küüslauguga näo hõõrumist katsetada seda väikesel pinnal randme siseküljel, kus on samamoodi õrn nahk, sest küüslauk võib õrna naha korral tekitada põletuselaadse nähu (villid ja punetus). Kui löövet ei teki, siis saad reeglina seda ka mujal kasutada.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelKarvane vaip puhtaks
Järgmine artikkelKatse tarbida päevas 3 l vedelikku – 3. nädal
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi