Eeterlikud õlid koduapteeki

5
31659
Tagasi
Järgmine

 Eeterlike õlide lahjendamine

 Lahjenduste kasutusalad

Foto: Zenses
Foto: Zenses
  • 1% lahus – kasutatakse alla kuue aasta vanustel lastel, rasedatel, eakatel,  tundlik nahk, kahjustatud immuunsüsteem, tõsised terviseprobleemid, kui kasutatakse massaažiks üle kogu keha.
  • 2% lahus – kasutatakse peamiselt täiskasvanutel enamikes olukordades. Selline lahjendus sobib ka ideaalselt igapäevaseks kasutuseks.
  • 3 – 10% lahus – on parim lahendus lühiajaliseks kasutamiseks nagu lihaste vigastus või hingamisteede probleemid. Kuni 10% lahjendust on ohutu kasutada sõltuvalt terviseprobleemist, isiku vanusest ja õlist, mida kasutatakse.
  • 25% lahus – on parim lahendus lihaskrampide, verevalumite ja tugeva valu korral.

Puhast (lahjendamata) eeterlikku õli kasutada ainult äärmise vajaduse korral. Mõned inimesed võivad otse nahale määrides lahjendamata eeterlike õlide kasutamisel kogeda nahaärritust või -tundlikkust. Lavendel on üks väheseid eeterlikke õlisid, mida võib lahjendamata lühiajaliselt kasutada. Näiteks sääskede looduslikuks tõrjeks. Putukahammustuse, põletuse, haava korral on täiesti õigustaud lahjendamata lavendliõli kasutamine kahjustada saanud kohal.

Mõned eeterlikud õlid, mida millistel aastaaegadel võiks kasutada.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelMuuda oma nahk säravaks looduslikul viisil
Järgmine artikkelKuidas hoida ämblikud kodust eemal
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

5 KOMMENTAARI

  1. […] Piparmündi eeterliku õli kasutamiseks on palju erinevaid viise. Seda võib peale määrida nii puhtal kujul või segatuna baasõliga; sisse võtta lisatuna teele, veele või isegi magustoitudele; lisaks võib seda kasutada ka aurutites leevaendamaks hingamisteede raskusi. Meeles tuleb pidada kindlasti seda, et see piparmündi EÕ, mida kasutad, peab olema kindlasti tippkvaliteediga ja 100% puhas. Eeterlikest õlidest, nende kasutamisest jpm loe lähemalt ühest vanemast artiklist “Eeterlikud õlid koduapteeki“. […]

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi