Hashimoto, mineraalid, vitamiinid ja ravimid I osa

0
13662

2Gluteenitalumatus

Foto: Tervisetestid

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Hashimoto diagnoosiga inimestel on viis korda suurem tõenäosus tsöliaakliale. Hiljuti kirjeldati gluteenitalumatust kui spektrit, millest vaid ainult kõige raskematel juhtudel on diagnoositud tsöliaakia. Sellele lisaks on osadel hashimoto türeoidiidi põdejatel tsöliaakliasarnane piimavalgu (nisu ja/või kaseiin), munavalgu (ovalbumiin) või sojaproteiinide talumatus.

Paljudel juhtumitel jääb haigus diagnoosimata ja kui inimesed jätkavad nende toiduainete söömist, kahjustavad nad oma sooli ja röövivad endalt vajalikke toitaineid. See kõlab üllatuslikult, kuid isegi ülekaalulised inimesed võivad kannatada toitainetevaeguse ja  lõhustamise puudulikkuse käes nende poolt söödavate toitude tõttu.

Tsöliaakiat on kõigil inimestel võimalik kontrollida ka ise, oma kodus koduse kiirtestiga. Selleks ei ole vaja midagi muud, kui tellida/osta apteegist test ja see läbi teha ning 10 minutiga on vastus käes. Testi lubatud täpsus on üle 97%.

[vc_message icon_type=”pixelicons” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-alert”]Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea

[/vc_message]

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi