Katse tarbida päevas 3 l vedelikku – 3. nädal

3
15979

Tänasest algab kolmas nädal. Enesetunne on suurepärane! Mis selle ajaga muutunud on?

Päev nr. 15

Kolmanda nädala algus
Kolmanda nädala algus

Ümbermõõdud on võrreldes eelmise nädala algusega jäänud samaks, kaal on aga veel 400 g alanenud, mille üle on mul väga hea meel. Paistes ei ole, nagu paljud arvavad või loodavad. Minule paistab selline vedeliku tarbimine sobivat. Juba 10 päeva / õigemini ööd olen saanud magada õhtust-hommikuni, mida polnud mõnda aega teha saanud, sest põis tahtis öösel oma osa saada. Nüüd on ka teine hakanud öösiti magama – ideaalne.

Kui eelmine nädal lõi  mingil hetkel vistrikud näkku – (tunne oli nagu teismelisel, kuigi endal teismeeas vistrikke polnud…). See aga pidi teisel nädalal täiesti tavaline olema, sest nii viib organism mürgid välja, siis sellel nädalal enam vistrikke tekkinud ei ole ja vanad haavad on paranenud. Nahk tundub siledam, aga kuna kasutan ka oma kodukootud nahaseerumit, siis eks see ole mõlema koosmõjul. Kas ka visuaalselt mingit vahet on, otsusta ise.

Hommikut alustasin taaskord tassi rohelise teega ning ülejäänud päeva jõin maasikavett.

Päev nr. 16

Kuna täna tuleb jällegi üks kiire päev mööda Eestit, siis kogu vedeliku võtan teele kaasa. Hommikut sai täna taas rohelise teega alustatud – pean sidruni järgi minema, on teised kõik märkamatult otsa saanud. Eks päeva peale võtan kaasa 2 l vedelikku ja siis on õhtul veel viimane 0,5 l lõõgastuseks võtta, kui ükskord koju tagasi jõuan.

Päev nr. 17

Kuna eile tõin viimaks uuesti mahesidruneid, siis alustasin päeva sooja sidruniveega ning jätkasin päeva maasikavee ja piparmündi teega. Päev oli kiire nagu tavalised nädalavahetused naistel, see ju tavaline vaba päev – pesu, söök, koristamine jms + muud ootamatud ettevõtmised.

Päev nr. 18

Alustasin päeva tassi rohelise teega ning ülejäänud päeva manustasin astepajuvett vähese meega. Õhtul võtsin veel ühe rohelise tee.

Päev nr. 19

Taaskord päeva alustuseks tass rohelist teed ja ülejäänud päeva astelpaju vett vähese meega.

Päev nr. 20

Tänase päeva plaan on  juua terve päev sidrunivett.

 

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

3 KOMMENTAARI

  1. kas katse 3 l vett päevas on läbi? kunagi kui ütlesin arstile, et peaks jooma kaks l vett päevas- ütles tema, et kas tahad oma neerud ära uputada- vett peab tarbima nii palju, kui vajalik. tegelikult joon päris tihti vett- vee pudel on mul alati kaasas. teada on ka see , et vesi peaks olema kehatemperatuurile vastav- liiga külm ei olegi vist see kõige parem alati.

  2. Vedeliku tarbimise all m6eldakse ka seda vedelikku, mis sisaldub toidus. Tegelikkuses tarbisid sa rohkem vedelikku kui 3 l päevas. ( kui sa just söömist täielikult ei l6petanud) Sellisel määral vedeliku tarbimine on hullus. Liigne koormus neerudele ei tule kasuks. Samuti poole liitri joomine korraga ja liitri joomine nii lyhikese aja jooksul , tundub eriti rajuna. Vett juuakse ikka janu korral tassi kaupa. Ajurveeda soovitab hoopis kuuma vee kuuri, mis aitab pealaest jalatallani k6ikide haiguste vastu. Iga poole tunni tagant keedetud vett paar lonksu. PAAR LONKU, ei liiter korraga. Tee see katse läbi ja vaatame siis, mis tulemusi saad. Selleks osta vähese mineraalissisaldusega vett poest ja keeda seda 15 min. Siis pane termosesse ja hakka jooma iga poole tunni tagant paar lonksu. :) Ootan tulemusi! Kaovad su migreenid ja k6ik k6ik tervisehädad.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi