Kui sind on maha kantud – näita neile!

0
2914

neverunderestimate

“15 aastat rääkisid arstid mulle, et ma ei hakka enam kunagi ilma kõrvalise abita kõndima. Ma aktsepteerisin seda, kui fakti. Olin 47 aastane puudega Veteran ja olin põhimõtteliselt alla andnud. Sain langevarjurina Lahesõjas vigastada. Liigsete hüpete pärast pidid minu põlved ja selg maksma lõivu.

neverunderestimateVõtsin kaalus VÄGA palju juurde. Kas sina ei oleks alla andnud? Ma ei suutnud kõndida ega joosta, võimlemisharjutused tundusid võimatud. Enamik joogaõpetajatest ei võtnud mind jutulegi. Kõik peale ühe – Diamond Dallas Page. Ta ei tundnud mind, kuid ta USKUS minusse … ajal, mil keegi teine seda ei teinud.

Ma kukkusin väga palju … kuid ma tõusin taas. Hakkasin uskuma, et see on võimalik …

Kaotasin 6 kuuga kaalust 45,5 kg! Kuid mis kõige tähtsam … Nad eksisid … see oli võimalik! Ära kunagi alahinda seda, mida sa saavutada suudad. Ära kunagi anna alla!

Tänan sind DDP, et minusse uskusid.”

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelLiidame loogiliselt
Järgmine artikkelSatanismi vari maailma valitsevates tagatubades
Astun onnist välja ja laulan sellest, mida näen. Kahtlen ...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi