Foto: Alexa from Pixabay

Aina enam räägitakse ja kirjutatakse paastumisest ja selle kasulikkusest tervisele. Mõnel õnnestub see kergemini, mõnel vaevalisemalt. tegelikult loeb aga olulisel määral ka see, kuna sellega tegeleda. Sest õigel ajal paastumine pole vaevaline, vaid lihtne. Parim aeg paastumiseks on 3 päeva enne ja peale noorkuud, mil keha vabaneb vanadest ladestunud mürkidest ning rasvast. Täiskuu ajal paastumisel ei vabane sa mürkidest kiirelt, aga vähemalt ei võta ka kaalus juurde. Soodus aeg paastumiseks on ka siis, kui kuu on Neitsi tähemärgis.

Muul ajal paastumine võib olla tühi vaev või veel hullem – pea võib ringi käima hakata, võid külmetuda, muutuda rahulolematuks ja tujutuks ning kirsiks tordil on ebasoodsal ajal paastumise tulemuseks dieedipidajatele tuttav jojo effekt, kus kaal tuleb natuke alla, et siis uuesti üles hüpata. Muus plaanis on paastumin siiski organismile heaks puhkuseks ja puhastuseks.

Puuvilja – ja mahlapäevade jaoks on ideaalne aeg siis, kui Kuu on tulemärkides: Jääras, Lõvis, Amburis, soodne noor – ja täiskuu ajal ning kolm päeva enne neid. Muidu aga tuleb silmas pidada oma toitumistüüpi, kuna inimestel on erinev puuviljade talumine, mis võib paljudele üllatusena tulla. Kui sa oma toitumistüüpi ei tea ja sööd enda jaoks sobimatuid puuvilju, saad täiskõhu tunde asemel kõhutäie gaase koos kõhuvaluga.

Ebasoodsal ajal puuvilja-ja mahlapäevade pidamise korral isutab küll nii mahla kui puuviljade järele, aga kõik muu ahvatleb veel enam. Oled tujutu, rahutu, väsinud ja õhtul tuleb tohutu näljatunne peale. NB! Tööstuslikke valmismahlu ära kasuta, vaid tee ise mahl värskelt pressitud puuviljadest.

Vitad ja miinid ehk vitamiinide ja mineraalide tarvitamiseks parim aeg on kasvava kuu ajal, kui kuu on maamärkides: Sõnnis, Neitsis või Kaljukitsest, soodne on kasvava ja täiskuu ajal ning vähem mõjus kahaneva ja noorkuu ajal. Tähelepanu – selleks, et raud imenduks, tuleb võtta ka vasepreparaate, sest rauast üksi pole suurt abi.

Ebasoodsal ajal pole toidulisandite võtmisest suuremat kasu, kuna nad uhutakse organismist suuremalt jaolt välja, ilma, et jõuaks imenduda.

Rinnapiimast võõrutamiseks on ideaalseim aeg üks päev enne täiskuud ja viimast korda anda rinda täiskuu ajal; ebasoodne kahaneva kuu ajal ja väga halb noorkuu ajal.

Kui võõrutada õigel ajal, siis jääb emal ära piimapais ja rinnad ei valuta ega täitu enam piimaga, imik harjub tavatoiduga kergelt ja ei tunne rinnapiimast puudust. Halval või ebasoodsal ajal last võõrutades on tavatoidule üleminek vaevaline, laps on nutune, öösiti rahutu. Emal koguneb piim uuesti rindadesse, rinnad on valusad ja piima eritub üksnes rindu puudutades. Ema võib hakata haletsusest lapsele uuesti rinda andma või tal võib tekkida piimapais ja rinnapõletik.

NB! Salveitee pidurdab rindades piima tekkimist, mistõttu imetavad emad ei tohiks seda juua.

Soolatüügastest vabanemiseks ideaalne aeg on kahaneva kuu ajal, aga mitte siis, kui kuu on Vähis, ebasoodne on kasvava kuu ajal ja väga halb kasvava kuu ajal Vähi või Kaljukitse märgis olles ning täiskuu ajal ja kolm päeva enne seda. NB! Kui noorkuu ajaks ei ole ravi lõppenud, siis tuleb see katkestada, et alustada sellega uuesti järgmise täiskuu ajal. Ebasoodsal ajal soolatüügastest vabaneda püüdes tulevad nad tagasi või lausa paljunevad.

Looduslikud meetodid soolatüügastest vabanemiseks on küüslaugu, vereurmarohu, õuna ja tinktuuri abil. Oluline on meeles pidada, et ravi alustada täiskuu ajal ja noorkuu ajal tuleb lõpetada või katkestada.

Varasemalt ilmunud:

Energiavahetus

Foto: Qi New Age & Healing

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkel7 Jaapani tehnikat laiskusest vabanemiseks
Järgmine artikkelJ.B. Watsoni eksperimendid: kuidas hirm kujundab ühiskonda
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi