Loodusega haiguste vastu

1
12129

1Loodusega haiguste vastu

Foto: E-health

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Iga-aastane gripihooaeg on tuure kogumas ja viimane aeg on üle vaadata oma looduslik külmetuste ja viiruste vastane arsenal.  Unustage ära kõikvõimalikud ohtrate kõrvalnähtudega  gripivaktsiinid ja ja paratsetamoolist üleujutatud “gripiteed”.  Kõik need “abivahendid” on immuunsüsteemile oma kehavõõraste ainetega väga koormavad ning suruvad maha organismi enda loomulikud tervenemisprotsessid.

Hiljutine uuring nentis tõsiasja, et ühe gripitüve vastu vaktsineerimine võib tõsta hoopistükkis riski haigestuda sarnasesse, kuid erineva tüvega viirusesse. Paratsetamool on teada-tuntud maksakahjustaja, lisaks sellele on veelgi õõnestanud vastilmunud teadustööd, mis kinnitavad, et konkreetne ravim suurendab plahvatuslikult väikelaste allergiatesse ning astmasse haigestumise riski.

Siin tasuks meenutada ka seda, et antibiootikumid on viiruste vastu võimetud ning nende kergekäeline manustamine tasub end kurjalt kätte kasuliku soolefloora hävimise ja ravimresistentsete superbakterite tekkimise näol. Samas ei tähenda see veel seda, nagu peaksime käheda kurgu, pakitsevate põskkoobaste, peavalude ja palaviku ilmnedes käed rüpes ootama jääma. On olemas terve hulk looduslikke kehasõbralikke abivahendeid, mis võiks koduses apteegis olemas olla lisaks eeterlikele õlidele.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja sealt leiad terve nimekirja looduslikke abivahendeid, mida oma koduses apteegis hoida võiksid.

Tagasi

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea
Eelmine artikkelTšakrad korda – sakraaltšakra
Järgmine artikkelMillest presidendikõned ei räägi
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi