Loodusliku antibiootikumi lihtne retsept

7
134387

Kui oled inimene, kes on tihti haige, ka suvisel ajal, siis on just nüüd sul paras aeg teha endale üks looduslik antibiootikum. Selle antibiootikumi mõnus omadus on see, et seda võib teha aastaringselt ja seda on hea säilitada külmikus.

Looduslik antibiootikum Foto: Health Junk
Looduslik antibiootikum
Foto: Health Junk

Seda looduslikku antibiootikumi on äärmiselt lihtne teha, valmib kiiresti, on odav ja äärmiselt kasulik ning mis peamine, sellel puuduvad kõrvalnähud, mis tavaliselt ilmnevad peale farmatseutiliste antibiootikumide tarvitamist.

Kodune looduslik antibiootikum

Looduslik antibiootikum Foto: Simple Healthy
Looduslik antibiootikum
Foto: Simple Healthy
 • 1 küüslauguküüs
 • 2 sl mett
 • 2 sl jahvatatud ingverit
 • 1/2 sl jahvatatud chillipipart
 • 1/2 sl jahvatatud kaneeli
 • 1 dl värskelt pressitud sidrunimahla

Valmistamine

Purusta küüslauguküüs purki, lisa ingver, chilli, kaneel ja värskelt pressitud sidrunimahl. Sega kõik hoolega läbi ning viimasena sega juurde mesi. Lase saadud segul kolm tundi toatemperatuuril seista. Hoia saadud siirupit hermeetiliselt suletud klaaspurgis ning säilita külmikus.

Kasutamine

Võta haiguse ennetamiseks igal hommikul tühja kõhu peale üks supilusikatäis siirupit oma immuunsüsteemi tugevdamiseks. Kui oled juba haigestunud, siis võta üks supilusikatäis siirupit kolm korda päevas enne igat söögikorda.

Turguta oma immuunsüsteemi looduslikul viisil, püsi terve ning ära anna haigustele alla!

Toetad Hingepeegli tegevust?

Hingepeegel tegutseb suuresti tänu oma lugejate abile. Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust toetada ning jätta oma panus. Sinu vaba annetus, vastavalt võimalustele ja südametunnistusele, on alati teretulnud. Tulgu iga sinu kulutatud summa vähemalt 10x sinu juurde tagasi!

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks; oma nimi ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. – Lisaks osaled 2015. aasta lõpus ka meie väikesel kingiloosimisel.

Toetamine Paypali kaudu:


Toetamine pangalinkide kaudu:

swedlhv nordea danske seb

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelToor- datli-banaanileib kreeka pähklitega
Järgmine artikkelNeerukividest vabaks ainult 10 päevaga?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

7 KOMMENTAARI

 1. kui vanalt alates seda anda võib..mul aasta ja 8kuune laps juba 5 nädal haigust jooksmas..Arstid kirjutavad üksteise järel suvalt rohte välja ilma mingeid proove tegmatta..ei taha nagu nii väiksele seda keemiat tonnidega surada aga nõu ja jõu otsas.. 2 päeva terve ja 2 nädalat haige..uh uh :/

  • Kersti – nii väikesele lapsele ma seda ei annaks, sest tegemist on ikka väga kange kraamiga ja võib väikelapse suu ära põletada. Pigem võiks talle pakkuda segu, kus segad omavahel 1tl mett 1/4 tl kaneeliga. Seda juhul, kui laps ei ole meele allergiline.

 2. Tere. Tegin seda looduslikku antibiootikumi aga hommikuks oli sellest saanud selline veniv/limane ollus, mida isegi üks supilusikatäis on võimatu alla neelata. Kas oskate nõu anda, milles võib olla viga? Kas küüslauk peaks olema ka pulber?
  Ette tänades,
  Anneli

  • Anneli – ei oskagi öelda, miks sul see selliseks imelikuks läks. Küüslauk ei tohi kindlasti pulber olla. Kasutasid ikka värsket sidrunimahla, mitte pudelist nn sidrunimahla?

    • Ma olen võtnud aga lapsel võib kõhu lahti lüüa ja kuna sees on vürtse vüib laps algul piima vastu protestida. Aga mul pole probleeme olnud. Ei tasu liiale minna.

Comments are closed.