Maohaavandid ja selle lihtne lahendus

0
19642
Tagasi
Järgmine

Maohaavandid

Foto: Uconn

Oi, kui paljud inimesed on hädas olnud või on parasjagu maohaavanditega. Ka mina ise olin palju aastaid tagasi hädas just kaksteistsõrmiksoole haavandiga ja see oli õudne aeg. Sai “mõõka” neelamas käidud ning selle käigus tuvastati Helicobakter pylori, mis seda põhjustab. Helicobakterist on meil siin aastaid tagasi ka pikemalt juttu olnud ning kuidas seda on võimalik ka looduslikul teel ravida.

Tol korral, kui mul see häda oli, kirjutati mulle välja terve rida erinevaid kangeid tablette koos maohappesuse regulaatoriga ja mao kaitse preparaatidega, nii et lõpptulemusena pidin neelama paraja peotäie tablette koos oma muude toonaste ravimitega, mille olid põhjustanud erinevad terviseprobleemid, magamatus – aju ei lükanud end ööseks välja, lisaks tekkis erinevate ravimiannustele tolerantsus ning neid tuli järjest suurendada ja suurendada… Olin toona nagu surnud ringis. Õnneks murdsin end ravimiringist välja ning pole sellest ajast peale ravimeid vajanud, loodus on mind alati aidanud ja ka sel korral.

Kuna tol korral sain oma probleemist jagu ainuüksi paleotoitumise peale üle minnes, jah, lugesid täiesti õigesti, paleotoitumisest täiesti piisas, et heita kõrvale absoluutselt kõik ravimid, mida toona nagu komme sõin. Aga nüüd pole sellega juba paar aastat enam intensiivselt tegelenud ega seda jälginud. Peab ilmselt sellele toitumisele tagasi minema. Mõnda aega sai joodud meeletutes kogustes kohvi, mida ma reeglina üldse ei tarbi, aga mõni periood elus lihtsalt nõuab kohvi ning siis saigi mõned kuud teist tarvitatud tõesti liitrites päevas… No ja sellel kõigel on oma mõju, nimelt paar nädalat tagasi sain taas tunda maohaavandite “võluvat” valu ja see ei olnud üldse tore teadmine. Üks oli selge, kohvi tuleb menüüst välja jätta ja see pole tegelikult mulle probleem, nagunii on aastaaeg juba selline, kus ma ohtra tee joomise peale üle kolin, et sooja saada. Mul ju sünnist saadik madal kehatemperatuur olnud ja kuum tee hoiab keha soojas.

See kõik tähendas mulle aga omakorda seda, et nüüd tuleb teha endale selline maotee, mis haavandeid leevendab ja ravib. Veidike uurimustööd ja kokku ma selle tee endale keerasin. Juba teisel päeval olid maohaavandi valud kadunud ja sain normaalselt elada.  Umbes neljandal päeval sai patustatud ning reisil olles tass kohvi võetud, ei olnud hea idee, haavandid andsid endast õrnalt tunda, aga kohe olid ka valud kadunud, kui õhtul koju  jõudes endale uue tee tegin.

Kindlasti tuleb meeles pidada seda, et maohaavad on reeglina tingitud kas toitumisest, tööst, närvilisest keskkonnast ja/või nende kõige koosmõjust. Kindlasti aitab neid leevendada või isegi parandada see, kui vaatad tõsise pilguga üle ka oma toitumise, mida siis muuta. Järgnevalt kahelt leheküljelt leiad minu maotees sisalduvate taimede lühikirjelduse ja vastunäidustused ning retsepti, kuidas ise endale oma maotee kokku segada. Kliki nupukesele “Loe seda edasi” või vali rippmenüüst endale sobiv lehekülg.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelHaldjasõnumid rehekuu viimaseks täisnädalaks
Järgmine artikkelKuuvahetusenädala inglisõnumid
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi