Mida tahab sinu nahk sulle öelda?

0
50923

Kui sa ei kanna enda eest hoolt nii nagu vaja, siis annab sinu nahk sulle sellest koheselt teada. Sinu nahk suhtleb sinuga ning annab igast muutusest teada.

Kaardistatud nägu

Kui sul tekivad pigmentatsiooniprobleemid, akne, silmade alused lähevad paiste, või mõni muu nahaprobleem, on suure tõenäosusega tegemist mõne suurema sisemise probleemiga, millest nahk sulle teada tahab anda.

Hiina traditsioonilises meditsiinis on näo kaardistamist kasutatud juba tuhandeid aastaid. Hiinlased usuvad, et vaadates inimese nahka, võib öelda palju tema tervise ja tema enda kohta. Jälgi oma nahka ning nii võid enda kohta päris palju uut teada saada.

Kaardil on märgitud tsoonid, millised alad on seotud teatud organitega meie kehas. Loodetavasti saad selle kaardi abil aru, mis võib sinu organismis valesti olla või millele tuleks rohkem tähelepanu pöörata.

Laup, tsoonid 1 ja 3

Konkreetsed tsoonid on seotud põie ja seedesüsteemiga. Kui sul on laubal sügavad vaod, siis võib sul tegemist olla ummistunud soole ja/või sapipõiega. Kui aga selles tsoonis löövad välja vistrikud, siis see võib tähendada seda, et tarvitad liiga palju kas kokteile, piimatooteid või töödeldud toitu. Selle vältimiseks tuleks juua rohkem vett ning süüa rohkem looduslikku ja puhast toitu.

Silmade vaheline tsoon 2

See konkreetne tsoon on seotud maksaga. Vistrikud selles piirkonnas, aga võivad viidata sellele, et sul võib olla mõne toidu suhtes allergia või sööd liiga palju praetud toite.

Kõrvad, tsoonid 4 ja 10

On seotud neerudega. Väga harva võib näha vistrikke kõrvadel, aga kui see peaks juhtuma, siis suure tõenäosusega pead sa oma neerude eest rohkem hoolitsema. Selleks joo rohkem vett ning tarbi vähem alkoholi.

Silmade ümbrus, tsoonid 6 ja 8

On ka seotud neerudega. Kui silmade alla tekivad tumedad rõngad või lähevad silmade alused paiste, siis tähendab see seda, et oled liiga stressis, tarbid liialt kofeiini ning ei saa piisavalt magada.

Põsed, tsoonid 5 ja 9

On seotud sinu südame ning hingamisteedega. Põskedel leiduvate pisikeste katki läinud kapillaaride järgi saab kohe öelda, kas inimene on või on olnud suitsetaja. Need katkised kapillarid asuvad reeglina põsesarnadel. Samas vistrikke võib leiduda siin ka siis, kui tarbid liialt valgurikkaid või rasvaseid toite.

Nina ja ülahuul 7 tsoon

On seotud mao ja sooltega. Sügavad vaod ümber huulte aga viitavad sellele, et sa ei suuda seedida korralikult manustatud toitu. Kui selles piirkonnas esinevad vistrikud, siis võib tegu olla jällegi mõne toiduallergiaga. Jälgi, äkki ilmuvad vistrikud just mõne kindla toiduaine söömisel, näiteks pähklivõi või maapähklid. Tean inimesi, kellel just siis tekivad seal vistrikud, kui nad on neid toiduaineid manustanud.

Lõug ja sealne ümbrus, tsoonid 11, 12, 13 ja 14

Kui neis piirkondades esinevad vistrikud, pigmentatsiooni erinevused jne, siis suure tõenäosusega on tegemist hormonaalsete või günekoloogiliste häiretega.

Kui märkad oma nahal eelpool piirkondades enneaegseid erinevusi, või siis eelmainitud probleeme, vaata kindlasti üle oma elustiil ja kui pead siit-sealt veidi mööndusi tegema, siis usu mind, sinu nahk tänab sind selle eest väga heldelt. Hoolitsegem oma naha eest ning ja sinu nahk tänab sind selle hoole ja armastuse eest kauni ning klaari jumega!

Eelmine artikkelMee kasulikkusest sinu nahale
Järgmine artikkelTee kasutustest
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi