Püha basiilikuga allergiate vastu

0
1715
Tagasi
Järgmine

Tulsi pesto

Foto: Food52

Sellest kogusest saad valmistada umbes 250 ml imemaitsvat ning tervislikku pestot.

  • 500 ml tulsilehti (tihedalt nõusse surutuna)
  • 125 ml seedermänni seemneid või kreeka pähkleid
  • 1-2 suuremat küüslauguküünt maitseks
  • 125 ml extra virgin oliivõli
  • meresoola, värskelt jahvatatud pipart maitseks
  • 1 sl sidrunimahla
  • 3 sl maitsepärmi või parmesani juustu (maitse asi)

Aseta basiilik, pähklid või seedermänni seemned koos küüslauguga köögikombaini ning purusta peeneks. Kui segu on saadud ühtlaseks ning purustatud, hakka lisama peene joana oliivõli, lastes kombainil muudkui tööd teha. Lõpuks lisa sool, pipar, sidrunimahl ja viimaks maitsepärm või parmesan ning töötle veelkord korralikult kombainiga läbi, kuni oled saanud ühtlase massi. Maitsepärm annab sinu pestole samasuguse mõnusa juustuse maitse nagu seda teeks parmesan.

Seda pestot võid tarvitada igapäevaselt kas oma hommikustel võileibadel määrdena. Sobib maitseks salatitesse, pastaroogade maitsestamiseks või koguni mõnusa maitsenüansi andmiseks paksudele tomativiiludele. Suurema koguse korral saad seda pestot ka ideaalselt  sügavkülmutada väikeste kuubikutena ning tarvitada aastaringi, kui vajadust ja tahtmist tekib.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi