Ravimtaimed väsimuse vastu

5
23063

1Väsimus tapab?

Foto: Biohacks

Tunned end pidevalt väsinuna, eriti talvel ja varakevadel, kui päevad on lühikesed ning nn kevadväsimus hakkab end vägisi peale sundima? Kõigele lisaks pead sa veel leidma eneses selle sisemise ja välise tasakaalu oma töö ja puhkehetkede vahel, mis ei ole üldse lihtne ning kõigele lisaks tuleb sul leida energiatasakaal.

Ilmselt ei ole sa ainus, kellele vahel tundub, et ööpäev jääb lihtsalt lühikeseks. Nii palju on veel vaja päeva lõpuks ära teha, aga energiat selle tegemiseks lihtsalt pole. Kas sa ka tead, et tegelikult on selle sinule sobiliku energiatasakaalu leidmine on täiesti võimalik ning saavutatav ja siinkohal tulevad sulle appi  mõned ravimtaimed.

Kui oled harjunud igal hommikul end täis parkima kohvist ning suhkrust, siis katsu sellest negatiivsest harjumusest loobuda, sest pikemas perspektiivis ei tule see sulle kasuks ning kurnab järjest rohkem sinu organismi. Asenda kohvi ja suhkur hoopis energiat andvate taimedaga, mis on sinu kehale ja vaimule toeks ning lasevad sinu meeltel ja mõistusel rahulikult tööd teha ja seda kõike ülemäärase stimulatsioonita.

Tagasi


lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelEesti hashimotolaste esimene kokkutulek
Järgmine artikkelMõned retseptid kilpnäärmehaigetele
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

5 KOMMENTAARI

    • Mõne kohta on lingid olemas ja sealt näeb ka hinda. Aga üldiselt tasuks neid vaadata peamiselt Hiinakeskustest või looduspoodidest, ühte-koma teist leidub ka seal. Hinnad on kõikjal erinevad.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi