Ravimtaimed väsimuse vastu

5
21215

2Adaptogeenilised ravimtaimed

Foto: East West Daily

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

on keha tasakaalu parandavad taimed, mis toetavad keha võimet stressifaktoritega toime tulla. Nagu sa tead, siis pidev stress kurnab immuunsüsteemi, aeglustab seedetegevust ja mõjutab hormonaalsüsteemi. Adaptogeenilised taimed on sellised taimed, millel on keha funktsioone normaliseeriv toime, nad ei põhjusta sõltuvust, ülestimulatsiooni ega pidurda keha normaalseid funktsioone. Neil on teadaolevalt üleüldine toniseeriv toime, mis suurendab vastupidavust kõikide füüsikaliste, keemiliste ja bioloogiliste stessifaktorite toime osas. Adaptogeenid tasakaalustavad keha hormonaalsüsteemi (tõstavad ka seksuaalset iha) ja aitavad kohaneda muutuvate tingimustega, parandades immuunsüsteemi tegevust ja seeläbi ergutades nii keha kui ka vaimu.

Traditsioonilises hiina ja ajurveeda meditsiinis tuntud ravimtaimed taastavad tervisliku stressireaktsiooni, aga neid ravimtaimi tuleb võtta õigesti ning õiges koguses, mis lähtuvad sinu isiklikest vajadustest. Et mitte huupi midagi endale sisse võtma hakata, on esmalt soovitav konsulteerida mõne taimetargaga, kes leiab sulle kõige sobivamad ravimtaimed. Nüüd toon siikohal välja kümme enimlevinut adaptogeenilist taime, mis võivad aidata sul taasleida oma elus üles suurema energia ja tasakaalu.lhv seb swed nordea

 

5 KOMMENTAARI

    • Mõne kohta on lingid olemas ja sealt näeb ka hinda. Aga üldiselt tasuks neid vaadata peamiselt Hiinakeskustest või looduspoodidest, ühte-koma teist leidub ka seal. Hinnad on kõikjal erinevad.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi