Tagasi
Järgmine

Kristallivee kasulikkus

Oled sa kunagi teinud endale kristallivett? See on suurepärane viis saada osa kristallide tervendavast mõjust. Selmet juua limonaade ja erinevaid energiajooke – proovi juua hoopis kristallidega laetud vett!

kristallivesi

Inimene koosneb umbes 70% ulatuses veest – oleme kui ilus veekristall. Veega on seotud kogu meie keha. Veel on oma teadvus – ta salvestab ja kannab edasi informatsiooni. Poolvääriskivid ehk kristallid energetiseerivad vett, aitavad korrastada vee struktuuri ja kannavad veele üle enda ainuomased energeetilised omadused. See omakorda kandub meie kehasse, korrastab ja mõjub tervistavalt. Kristallivett võid kasutada joomiseks, söögitegemiseks, taimede kastmiseks jne.

Mis veelgi parem, võiksid hoopis minna kristallidega rikastatud vanni, juhul kui sul kodus veel vann alles on. Lisaks võid teha kristallivett ka ruumi pihustamiseks, mis parandab ruumis liikuvat energiat kohe mitmekordselt. Lisaks meeldib teatud kristallidel vees olla ja kindlasti meeldib sulle neid seal vaadata, kuidas nad seal säravad ja läigivad.

Kuidas valmistada kristallivett?

Konkreetses kristallivees on kasutatud mäekristalli, roosat kvartsi, ametüsti, suitsukvartsi, karneooli ja väljaspool kannu laevad vett: kollane kaltsiit, seleniit ja sodaliit
Konkreetses kristallivees on kasutatud mäekristalli, roosat kvartsi, ametüsti, suitsukvartsi, karneooli ja väljaspool kannu laevad vett: kollane kaltsiit, seleniit ja sodaliit

Kõige tähtsam on valida oma kristallivee jaoks õiged kristallid. Kui vähegi võimalik, siis vali vee jaoks alati poleeritud mitte tahumata toorkristallid. Puhasta eelnevalt kristallivee jaoks valitud kristallid pehmes lasteseebises vees ning pärast loputa korralikult jooksva vee all. Nii saad kristallide peale kogunenud mustusest lahti (ära unusta seda, et ilmselt on neid kristalle enne sind ka paljud teised katsunud ja nii on nende pinnale kogunenud üksjagu mustust).

Kristallide valikul võid kasutada oma intuitsiooni, vali need kristallid, mis sind kõige enam tõmbavad. Sinu valitud kristallid on sulle vajalikud ja nad tõmbavad sind põhjusega. Kasutagi neid kristalle. Kristallivee tegemisel saad kasutada kas otsest või kaudset meetodit. Aga enne, kui asetad kristallid vette, veendu, et neid võib vette panna ja nad ei sisalda toksilisi aineid. Kui sa ei ole selles kindel, siis kasuta kristallivee tegemiseks otsese meetodi asemel kaudset.

Kaudse meetodi teel valmistatud kristallivesi Foto: Body in Balance
Kaudse meetodi teel valmistatud kristallivesi
Foto: Body in Balance

Kaudne meetod tähendab seda, et asetad kristallid hermeetiliselt suletavasse klaaskapslisse ning selle kapsli asetad vette. Või kui sul ei ole kapslit võtta, siis asetad kristallid kannu ümber. Üheks mooduseks on veel, et teed vett suures klaaskausis. Aseta kristallid klaasist pudelisse või purki ning pane see pudel või purk vette. Kristallid on pudeliga vee sees – kapslis ja otsese veega kokkupuute eest kaitstud. Samas vesi saab kristallide energiast laetud. Kui kahtled, kas teatud kristalli võib vette panna, siis pigem jäta panemata ning kasuta oma kristallivee tegemisel kaudset meetodit!

Kaudne meetod kristallivee tegemisel Foto: Crystal Cure
Kaudne meetod kristallivee tegemisel
Foto: Crystal Cure

Kui kristallid on pestud, aseta need klaaskannu ja vala peale külm vesi (kui saad, siis allikavesi oleks kõige parem, kui sul aga seda kuskilt võtta ei ole, ajab ka kraanivesi asja ära). Kui kasutad kraanivett, siis valmis vesi maitseb teisiti kui sa tavaliselt harjunud oled. Palu kristallidel joojaid tervendada või aidata mis iganes moel neil vaja – seda kutsutakse programmeerimiseks. Minimaalselt tahab kristallivesi enne tarvitamist seista 15 minutit, aga et saada kristallidest kätte nende parimad omadused, on hea, kui vesi kannuga seisaks päikese- või kuupaistel mitu tundi. Nii saab vesi laetud nii kristallide kui ka päikese- või kuuenergiast. Valmis vesi säilib kuni nädal aega, seega hoia oma valmis kristallivett pimedas ja jahedas kohas. Kui vesi valmis, siis võta kristallid veest välja ja aseta vesi näiteks külmikusse. Ametüst näiteks ei taha päikese käes olla, ta tuhmub, ametüstile sobib kõige paremini kuuenergia. Seega kui teed kristallivett õhtul, siis aseta kann aknalauale, et vesi saaks laetud peale kristallienergia veel kuuenergiaga. Enne kui päike hakkab kannule peale paistma, võta kann laualt ning kurna kivid välja. Loe rohkem ametüstist.

Ära vali kunagi kristallivee tegemiseks nii väikeseid kive, et võid nad kogemata alla neelata. Lisaks on soovitav kasutada alati poleeritud kive, sest toorkivid võivad eritada vette tükke ja nii neelad nad ikkagi alla. Kivid peavad olema piisavalt suured ja terved, et oleks ohutu ka lastele tarvitada. Kui kasutad toorkive, siis aseta need alati kas väljapoole kannu või siis hermeetiliselt suletavasse klaaskapslisse ja alles siis kannu.

Postituse edasi lugemiseks vajuta nupukesele: “Loe seda edasi” või vali rippmenüüst endale sobiv lehekülg.

Tagasi
Järgmine
Hingepeegli toetuseks

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelTervislik kanepipiim
Järgmine artikkelVideo – Lõksus ühiskonnas – eestikeelsete subtiitritega
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi