Lõpuks ometi tulevad geoinsenerid välja oma “chemtrail kapist”, mil ilmuvad raportid, mis tunnistavad määramata hulga sulfaat-kemikaalide atmosfääri paiskamise plaanide olemasolu, võitlemaks nö. “globaalse soojenemisega”.

Inglismaa “Guardian” (veebimeedia) ja teised väljaanded teatavad, et seda projekti rahastatakse multimiljoni dollariga fondist, mida juhuslikult juhib ja finantseerib Microsofti asutaja ja vaktsiinide üleshaipija ning entusiast Bill Gates. New Mexicos Fort Sumneris hõljub 80 000 jala (ca 24,3km) kõrgusel õhupall (balloon), millelt järgmise aasta jooksul sulfaadid atmosfääri kavatsetakse paisata.

Sellise massiivse toksilise sulfaadi osakeste õhku paiskamise eesmärgiks peaks väidetavalt olema päikeselt tuleva valguse tagasipeegeldamine ja seeläbi planeedi jahutamine. Kuid paljud terve mõistuse juures olevad keskkonna organisatsioonid ja juristid hoiatavad, et idee on ohtlik ja võib viia pöördumatute tagajärgedeni terves maa ökosüsteemis.

Kanada keskkonnakaitse organisatsiooni “ETC Group”-i tegevdirektor Pat Mooney annab teada, et: “Tagajärgedeks võivad olla osoonikihi edaspidised kahjustused ja vihmatsüklite peapeale pööramine, seda eriti troopilistes ja subtroopilistes regioonides, mis omakorda ohustab miljonite inimeste toiduvarusid”

“See ei tee mitte midagi selle heaks, et peatada ookeanide hapestumist või vähendada kasvuhoonegaase. Selline kliimamanipulatsioon tõstab suure tõenäosusega kliimaga seotud rahvusvaheliste konfliktide riski, mis teatud mudelitele põhinedes just lõuna poolkera tabada võivad.”

Kuid Gates-i toetavad teadlased ja muu seltskond on järjekindlad oma soovis maailm üle võõbata geo-graffitiga ning nõuavad valitsustelt suuremat sekkumist “globaalse soojenemise” tagajärgedega võitlemisel.

Ja kui valitsused ei ole nõus kasvuhoonegaaside vähendamiseks kehtestama piisavalt kõrgeid süsiniku makse, siis Gates-i ja tema “semude” arvates ei jää neil “planeedi päästmiseks” muud üle, kui maailm saastavate sulfaadi osakestega üle külvata.

 

Sulfaate taevasse pihustades hävitatakse maailm kiiremini, kui “globaalne soojenemine” seda eales teeks

Sulfaadi osakesed on ikkagi toksilised ja esindavad samu õhus levivaid tahkeid osakesi, mille Ameerika “Environmental Protection Agency (EPA)” (Keskkonnakaitse Agentuur)  loeb kahjulike õhustaasteainete hulka.

Selliste osakeste tahtlik puistamine on ohtlik nii inimeste kui loomade hingamisteedele, veekeskkonnale, pinnasele ja kõigle teistele tundlikkele looduskeskkonna osadele.

Online veereostuse juhendis on kirjas, et: “Happevihmadest pärit sulfaadi osakesed põhjustavad suremust ka vee-elustikule jõgedes ja järvedes.” Samuti selgitab “University of Washington”-i (Washingtoni Ülikool-i) uuring, et sulfaadi osakesed aitavad kaasa happevihmade tekkele, põhjustavad kopsu ärritusi ja on Grand Canyonis eksisteeriva ja selget vaadet segava uduvine põhisüüdlane.

Peegelduvate osakestega päikest blokeerides jääb samuti saamata naturaalne päikesevalgus, mis on peamine naturaalsel teel saadav D-vitamiini allikas inimesel.

Seega Bill Gates on kliimat mürgiste kemikaalidega kunstlikult  kontrolliva projekti eesotsas, millega on kindlustatud pöördumatud kahjud planeedi ja inimkonna jaoks.

Tõlgitud Allikast: HangTheBankers

Eelmine artikkelAlternatiivsed toiduained
Järgmine artikkelGMO nisu võib jäädavalt muuta inimese genoomi

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi