Nad blokeerivad päikest ja kõik!

0
3489

Niinimetatud spekulatiivsete ja näiliste chemtraili programmide (keemiarajad, kliimamanipulatsioon) kohta on piisavalt teaduslikel faktidel põhinevaid, dokumenteeritud  ja ilmselgeid tõendeid. See on koletuslik ja Orwell-lik. Mitte ükski teaduslik seletus sellele ei suuda õigustada käimasolevat maad ning eluhävitavat programmi.

Kõige lihtsam seletus sellisele sürrealistlikule ja eluvastasele fenomenile on, et nad lihtsalt blokeerivad päikesevalgust.

Ja see on halvasti.

Miski elul maal pole nii oluline, kui päike

Enam nõmedamat seletust (globaalse soojenemise vähendamise ettekäändel) salaja teostatavatele kliimamanipulatsioonidele enam tuua ei annaks. Muidugi, andes väikestele poistele aimu võimutundest ja lastes neil ellu viia psühholoogiliste häirete all kannatavate isikute ahnuse- ja kasumijanu, saavad suurkorporatsioonide ja valitsuste poolt äraostetud teadlased ellu viia oma unistusi.

chemblock

Kuid sellisele jultunud eluvastasusele ei saa olla ühtegi õigustatud sisu.

See oleks nagu hädaolukorra ajal pimedas ruumis tule kustutamine selleks, et kõik paremini näeksid. See on üle mõistuse absurdne.

See meenutab mulle tänapäevast fašistlikku tavameditsiini vähiravis. “Ei mingeid kasulikke toitaineid kallid inimesed, see põhjustab vähi kiiremat levikut.” Risti-vastupidine loomise terviklikkusele ja iseparanemisvõimele.

Samamoodi jääme meie, kui planeet ja rass ilma päikese ja selle tervendavate mõjudeta üha haigemaks.

Ei midagi head

On juba tõestatud ja tunnistatud asjaolu, et selline massiline aerosoolide pihustamise programm püüab soojust ning seeläbi suurendab globaalset soojenemist. Lisaks on regsitreeritud ülemaailmset 20%-st pimenemist/hämardumist, mis toob kaasa vähesema fotosünteesi taimedel, niigi vähese D vitamiini veelgi drastilisema vähenemise nii inimestel, kui ka teistel liikidel ja väiksema päikeseenergia tootmise võimaluse neile, kes tahavad oma sõltuvust fossiilsest energiast vähendada.

Ilmselgelt peaks sellest olema küllalt.

Veel

Hetkel elab planeet läbi vibratsioonide tõusu. Seda, et me oleme hetkel galaktilises joondumises tuleks tähistada rõõmuga. Kuid selle asemel üritavad Kontrollijad võidelda naturaalsete kosmiliste jõududega, mis on fundamentaalselt kahtlane.

Puht-juhuslikult on päikese eluandva energia saladused ülemaailmsete salaühingute ja okultistlike ordude poolt inimeste eest kiivalt varjatud. Nende samade poolt, kes planeeti valitsevad. Kas hakkab pilti looma?

Paljud on sellest aru saanud, et me oleme galaktiliste mõjude risttules. Otsesõnu on selline energia õnnistuse blokeerimise katse samaväärne ülemaailmse pseudo-teadusliku fašismiga. Piltlikult öeldes aga sureval kopsuhaigel hapniku kinnikeeramine.

Palun ütle, kuidas saab sellisel asjal olla positiivne, kaitsev mõju meie emalaevale “Maa”?

skullchems_n

Mis me teha saame?

Tõsta häält, nii kuis jaksad – nagu õudusunenäos, kus sinu elu on ohus. Lase see endast välja ja tee sellest enda elu!

“Meid rünnatakse ja otsesõnu kägistatakse. Võitle oma hingetõmbe eest nii otse, kui läbi teadvuse.

Tõlgitud Allikast

Lisaks

Keemiapilved/keemiarajad (ingl k. chemtrails) on mürgised keemilised ained, mida kõikjal üle maailma lennukitelt pihustatakse ja mis, moodustudes keemiapilvi, tasapisi maapinnani jõuavad.

Testid kinnitavad erakordselt suurt alumiiniumi (lubatust kuni 1000 korda suuremat!) ja baariumi sisaldust õhus kõikjal, kus pritsimist on märgatud.

AVAAZ oma üleilmses allkirjadekogumised teatab, et keemiapilvede puistamise näol on tegu illegaalse aktsiooni ehk rahvusvahelise õiguse rikkumisega, mis peab saama avalikustatud ja peatatud.

Vastavalt Tom Bosco-le ja Clifford Carnicom-le, kes on neid “sademeid” üle 10-e aasta uurinud sisaldavad need keemiapilved mh alumiiniumsulfaati, titaani, baariumit, radiokatiivset ainet, plasmat jms, mis põhjutavad hingamisteede haigusi, südamevaevusi, mälukaotust, peavalusid, orientatsioonihäireid jms

Palun võta hetk aega, et petitsioonile alla kirjutada ja edastada see ka teistele, kui see teema ja inimkonna tulevik on sulle oluline.

Petitsioon: http://www.avaaz.org/en/petition/A_world_wide_ban_on_illegal_Chemtrail_spraying/?fxhFuab&pv=19

Eelmine artikkelFacebooki kasutajad aitavad luua tehisintellekti
Järgmine artikkelPõhja-Korea “oht” on maailmavalitsejate kokkumäng

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi