Aasta esimene Fortuuna tänulikkus

0
346

Fortuuna valik

Foto: The Motherhouse of the Goddess

Suurimad tänud kõigile Hingepeegli toetajatele, kes meie tegevusele jaanuarist märtsini oma energiapanusega õla alla on pannud. Olete meile äärmiselt kallid ja armsad ning omalt poolt püüame endiselt teie soovidele vastu tulla. Ka ootame julgemalt oma lugejaid kirjutama ning oma kogemusi teistega jagama. Soovime teile kõigile palju armastust südamesse, päikest päevadesse ning kuhjaga unistuste ning soovide täitumisi!

Tänutäheks valis Fortuuna sel korral, läbi juhuslike numbrite ja nimede kalkulaatori, kolm õnnelikku, kes saavad üllatuskingituse, lisaks kaks õnnelikku meesterahvast, kes saavad samuti maskuliinse üllatuse osaliseks. Veel kolm õnnelikku, kes saavad endale isikliku inglihoroskoobi. Kingitused anname soovi korral Tartu piires üle käest kätte ning kaugema nurga inimestele saadame pakiga kas Omniva, Itella pakiautomaati või kodusele postiaadressile – vastavalt sellele, milline variant kõige enam sobib. Selleks, et kingitused kindlasti kätte saada, tuleb sul meiega kindlasti meili teel aprillikuu jooksul ühendust võtta!

Seekord pälvisid Fortuuna poolehoiu järgmised õnnelikud võitjad:

Üllatuskingitus

Illustratiivne foto: Seltsimees Emalenduri Nõiaköök
  • Jana Kokk
  • Nelli Petrova
  • Maire Merihein

Üllatuskingitus meestele

  • Viljar Saarkoppel
  • Edgar Sepa

Isiklik inglihoroskoop

Foto: Edu Writing

Lisaks valis Fortuuna välja veel 3 õnnelikku, kes saavad valida ühe endale sobiva kuu kohta, mai-juuni, isikliku inglihoroskoobi. Inglihoroskoobi saadame võitjatele meili teel.

  • Eve Toots
  • Helena Krislin Luik
  • Maarja-Liis Liiv

PS! Palju õnne kõigile võitjatele! Palun võta oma tänukingi kätte saamiseks meiega kindlasti aprillikuu jooksul e-posti: info [ätt] hingepeegel.ee kaudu ühendust ja lepime kokku, kuidas oma kingituse kätte saad.

Veelkord suured tänud kõigile toetajatele, te olete meile väga armsad, aga seekord oli Fortuuna tahe just selline. Järgmine kord teeb Fortuuna oma valiku juba 30. juunil. Iga toetus on meile väga tähtis ja iga tänuga jagatud energiapanus, tulgu sulle vähemalt 10 x tagasi!

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMaailmarändurist Rännaku praktikuks
Järgmine artikkelInglisõnumid naljakuu esimeseks nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi