Foto: Kingiidee

Esmalt suured tänud taaskord kõigile Hingepeegli toetajatele, kes meie tegevusele oktoobrist detsembri lõpuni on oma energiapanusega õla alla pannud. Olete meile äärmiselt kallid ja armsad inimesed! Soovime teile kõigile palju armastust südamesse, päikest päevadesse ning kuhjaga unistuste ning soovide täitumisi! Kõigele lisaks ka meeleolukat aastavahetust ja veel ägedamat ja teguderohkemat algavat aastat!

Tänutäheks valis Fortuuna sel korral, läbi juhuslike numbrite ja nimede kalkulaatori, viis õnnelikku, kes saavad üllatuskingituse ning kolm õnnelikku, kes saavad endale valida isikliku inglihoroskoobi. Kingitused anname soovi korral Tartu piires üle käest kätte ning kaugema nurga inimestele saadame pakiga kas Omniva, Itella pakiautomaati või kodusele postiaadressile – vastavalt sellele, milline variant kõige enam sobib.

Seekord pälvisid Fortuuna poolehoiu järgmised õnnelikd võitjad:

Üllatuskingituse võitjad

Foto: Freaking News
  • Antonina Jaurova
  • Kristi Vanamölder
  • Riina Palts
  • Renata Vaiksaar
  • Reile Kleband

Isikliku inglihoroskoobi võitsid

Lisaks valis Fortuuna välja veel 3 õnnelikku, kes saavad valida ühe endale sobiva kuu kohta, alatest veebruarist-detsembrini 2018 (veebruari horoskoobi saad valida juhul, kui võtad meiega ühendust enne 20. jaanuari), isikliku inglihoroskoobi. Inglihoroskoobi saadame võitjatele meili teel.

  • Kersti Saadlo
  • Merlin Peever
  • Helle Vaikla

PS! Palju õnne kõigile võitjatele! Palun võta oma tänukingi kätte saamiseks meiega kindlasti jaanuarikuu jooksul e-posti: info [ätt] hingepeegel.ee kaudu ühendust ja lepime kokku, kuidas oma kingituse kätte saad.

Veelkord suured tänud kõigile toetajatele, te olete meile väga armsad, aga seekord oli Fortuuna tahe just selline. Jätkame oma pikaaegset traditsiooni ning järgmine kord teeb Fortuuna oma valiku juba 31. märtsil. Iga väiksemgi toetus on meile väga tähtis ning hinnaline ja iga tänuga jagatud energiapanus tulgu sulle vähemalt 10 x tagasi!

Eelmine artikkelHaldjasõnumid 2019. aasta esimeseks nädalaks
Järgmine artikkelKõrgõzstani tervendaja Kazatbek Amanalijev tuleb Eestisse
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi