Ära kaota oma sisemist last!

0
3509

2Taaselusta uudishimu

Foto: OSER Changer

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Pööra tähelepanu sind ümbritsevale maailmale. Vaata lähedalt lilli, putukaid, süvene nende ilusse, keerukusse, omapärasse.
Mine loodusesse ning uuri puukoore keerukuse mustrit. Võimalusel imetle looduse jõudu ja ilu nagu tormid, lained, vihm, vikerkaar jne. Tee omale isiklik looduspäevik või blogi, kuhu paned kirja looduses toimuva ja nii iga päev, illustreeri need kaunite või ilmekate fotodega, jooniste või erinevate näidistega loodusest (kummalise kujuga kivikesed, erinevad rannakarbid, oksajändrikud, pihlakamarjadest kee jne).

Mõtle, mis teeb sind õnnelikuks ja mis kurvaks

Foto: Reportaje De
Foto: Reportaje De

Lükka pisikene märkmik või paar perfokaarti taskusse ning kirjuta sinna, mis teeb sind õnnelikuks ja mis kurvaks. Kirjuta üles erinevad situatsioonid ja tegevused, mis valmistasid sulle suurt rõõmu ja siis katsu neid tegevusi rohkem läbi viia. Muide, tänapäeval valmistab suurt rõõmu paljudele ka see, kui saavad päris pesuehtsa käsitsi kirjutatud kirja või postkaardi. Ma mäletan aega, kus mul oli teismeeas üle 80 kirjasõbra üle maailma ja ei olnud päeva, mil minu postkasti ei potsatanud mõni kiri. See oli tore aeg, nüüd seisab postkast ammu tühjana, sest viiamasel ajal kipuvad inimesed ikkagi ainult meili kasutama. Kui vahest harva rämpsposti ja arvete sekka mõni PÄRIS kiri satub, siis on küll tohutult hea meel. Loomulikult vastan ma neile kirjadele samamoodi. See on nii südantsoojendav.

Vastukaaluks vähenda neid tegevusi, mis teevad sind kurvaks või tekitavad stressi. Kui hakkad pöörama tähelepanu sellele, mis sulle stressi tekitab, siis näed ka seost oma eelmise öö unega. Rohkem und on lapsemeelsuse taastamisel paras väljakutse, aga kui suudad seda teha, siis oled ka järgmisel päeval palju rõõmsam ning mängulisem.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi