Armastuse lihtsus

1
4473

Aegajalt kipuvad partnerid üksteist iseenesestmõistetavalt võtma ning unustatakse välja näidata, et teineteist armastatakse, alljärgnev pildiseeria näitab, kui lihtsate žestidega saad välja näidata armastust oma partneri vastu.

Iga inimene on oma elus armastusega kokku puutunud. Paraku kiputakse armastust pikaajalises suhtes võtma – just igapäevaelus – kui täiesti tavalist ning normaalset nähtust ning selle käigus unustatakse armastuse välja näitamine hoopis ära. Püüa enda ning oma partneri jaoks taasavastada armastuse lihtsus ning ilu ja näita seda välja pisiasjades ning muuda armastus iga päev üheks suureks meeldejäävaks ja elukestvaks kunstiteoseks.

Korea kunstnik Puung on teinud imelise pildiseeria armastuse välja näitamiseks igapäevaelus. Ei tohi unustada, et pisiasjad on kordades tähtsamad kui vahest harva tehtud üks suur žest. Teisisõnu, ära unusta näitamast oma armastust kaaslase vastu igapäevaelu pisiasjades.

Pildid: Puung

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelAfirmatsioonid, mida endale kunagi öelda ei tohi
Järgmine artikkel25 kingiideed igapäevaseks kinkimiseks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi