Armastuse lihtsus

1
4367

Aegajalt kipuvad partnerid üksteist iseenesestmõistetavalt võtma ning unustatakse välja näidata, et teineteist armastatakse, alljärgnev pildiseeria näitab, kui lihtsate žestidega saad välja näidata armastust oma partneri vastu.

Iga inimene on oma elus armastusega kokku puutunud. Paraku kiputakse armastust pikaajalises suhtes võtma – just igapäevaelus – kui täiesti tavalist ning normaalset nähtust ning selle käigus unustatakse armastuse välja näitamine hoopis ära. Püüa enda ning oma partneri jaoks taasavastada armastuse lihtsus ning ilu ja näita seda välja pisiasjades ning muuda armastus iga päev üheks suureks meeldejäävaks ja elukestvaks kunstiteoseks.

Korea kunstnik Puung on teinud imelise pildiseeria armastuse välja näitamiseks igapäevaelus. Ei tohi unustada, et pisiasjad on kordades tähtsamad kui vahest harva tehtud üks suur žest. Teisisõnu, ära unusta näitamast oma armastust kaaslase vastu igapäevaelu pisiasjades.

Pildid: Puung

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi