CLINODII – kristallidega rikastatud ilu

0
688

CLINODII Eesti avab veebipoe

CLINODII

Ilmselt oled netiavarustes näinud neid imelisi kristallvarrastega veepudeleid ja võibolla soovinud mõnda endalegi soetada, et saaksid oma vee konkreetse kristallienergiat täis laadida ja sellest siis vastavat energiat ammutada. Kristallivesi on äärmiselt tervislik ning aitab sind toetada erinevates eluvaldkondades. Siinkohal on meil hea uudis, et nüüd on sellised imelised pudelid ja veel muudki põnevat täitsa ka Eestis saadaval. Enam ei pea neid välismaalt tellima, sest CLINODII on loonud täiesti uuendusliku lähenemeise kehahooldusrituaalidele. Iga toote naturaalsed omadused on rikastatud poolvääriskivide poolt miljonite aastate jooksul talletatud kasulike mineraalidega, mis aitavad kaasa naha toniseerimisel ning  sellele sära andmisel. Kõik koostisained on loodslikud, parabeenide ja värvainete vabad. Tootevalikus on eliksiire, kehaõlisid, parfüümiõlisid, kehakoorijaid ja ka aroomiküünlaid. Tooted on väärt, et neid proovida ja leida sellest valikust oma lemmik.

CLINODII tegutseb nii Eestis kui Saksamaal. Saksamaal on põhifookus suunatud  pudelite müügile, aga Eestis arendatakse ja toodetakse ka kehahoolduse tarbeks mõeldud tooteid.

Täna, 10. Detsembril kell 00:00 avas oma veebipoe uksed CLINODII Eesti. Edaspidi hakkab iga kuu 10. kuupäeval olema ettevõttel oma VIP klientidele eriti magusaid pakkumisi, mida tuleb müüki ainult limiteeritud koguses. Eriti soodsad pakkumised kehtivad ainult VIP-klientidele.

CLINODII üllatuspakk

CLINODII oli nii kena ja saatis meile ühe imelise ametüstkristalliga rikastatud komplekti testimiseks. Ametüsti kristallidega rikastatud komplekt on mõeldud enesekindluse tõstmiseks, väljakutsetele vastumisemiseks, rahulolu saavutamiseks ja vastuste leidmiseks keerulistele küsimustele. Lisaks pakub ametüst rahustavat energiat, pakub lõõgastust, tõstab tuju jpm.

Komplekt sisaldab:

 • ametüstvardaga veepudelit;
 • ametüsti kristallidega rikastatud kehaõli;
 • ametüsti kristallidega rikastatud parfüümõli;
 • ametüsti kristallidega rikastatud kehakoorijat;
 • aroomiküünalt, mille sügavusse on peidetud ametüsti kristall.

Kõik kehale mõeldud tooted on hästi meeldiva aroomiga ja asume neid kohe rõõmu ja uudishimuga proovima.

Mõne aja pärast, kui olen neid tooteid veidi aega kasutanud, teen selle kohta kindlasti veel ühe lisapostituse, et anda teada oma kogemusest.

CLINODII Eesti pakub järgnevaid komplekte:

Tsitriini kristallidega rikastataud tooted
Fotod: CLINODII
 • Ametüsti kristalliga rikastatud komplekte ja veepudeleid – enesekindluse ja rahulolu leidmiseks, tasakaalustamiseks, suurendamiseks ja  hoidmiseks.
 • Mäekristalliga rikastatud komplekte ja veepudeleid – harmoonia ja tasakaalu leidmiseks, hoidmiseks, suurendamiseks ja tasakaalustamiseks.
 • Roosa kvartsiga rikastatud komplekte ja veepudeleid – armastuse ja suhte hoidmiseks, tasakaalustamiseks, leidmiseks, suurendamiseks.
 • Tsitriini kristalliga rikastatud komplekte ja veepudeleid – külluse, energia ja õnne leidmiseks, suurendamiseks, hoidmiseks ja tasakaalustamiseks

Kõik nimistus olevad tooted on saadaval ka eraldi, ei pea komplektina soetama.

Obsidiaanvardaga veepudel
Foto: CLINODII
 • Suitsukvartsi vardaga veepudeleid – lootuse ja usaldusväärsuse suurendamiseks, leidmiseks, tasakaalustamiseks ja hoidmiseks.
 • Obsidiaanvardaga veepudeleid – aktiivsuse ja julguse leidmiseks, hoidmiseks, suurendamiseks ja tasakaalustamiseks.

Obsidiaaniga komplekt on plaanis turule tuua juba tuleva aasta jaanuaris, seega on, mida oodata.

Kuna jõulud on varsti tulemas, siis soovitan neid kindlasti proovida nii ise, kui kinkida lähedastele, sest tegemist on kindlasti äärmiselt imelise ning praktilise kingitusega, millest ükski kingisaaja ära ei ütle.

Kindlasti tasub meeles pidada ka seda, et tooteid tuleb igas kuus müüki ainult limiteeritud kogus ning kõigile VIP-klientidele (neile, kes on end kirja pannud CLINODII lehel) on erisoodustused ning kõigil uudistoodetele pääsevad alati esimesena ligi ja lisaboonusena saab VIP-klient tooteid ka ette tellida.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelInglisõnumid 10.-16. talsikuu päevaks.
Järgmine artikkelInglisõnumid talvistepühakuu 17.-23. kuupäevaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi