Hingamismeister Dan Brule (Mehhiko) esineb 1. mail Tallinnas Õpetajate majas hingamiskontserdil „Vabadus“.

Hingamiskontsert on uue ajastu meelelahutusformaat, kus iga osaleja on kaaslooja.

„Kui vaimsete otsingute teel olija on valmis, leiab ta vastused raamatust, mille ta kätte võtab. Siis juhatab järgmine teele sattuv õpetaja teda teeotsale. Siis toob uus praktika endaga kaasa läbimurde. Ja asi pole ei raamatus, õpetajas ega tehnikas, vaid valmisolekus. Kui sa oled valmis, siis teeb isegi nii elementaarne asi nagu hingamine su vabaks ja täidab südamesoovi,“ ütleb Brule.

Maailmas on palju hingamiseksperte. Vähestel on selline kogemus kui Brulel, kes on 40 aasta jooksul treeninud 55 riigis rohkem kui 125 000 inimest. Tema klientide hulka kuuluvad Tony Robbins, Aleksander Karelin ja paljud teised..

Muusikalise hinguse annavad kontserdile väelaulik Tom Valsberg ja kreeklannast hääleõpetaja Matia Kalli, kes laulavad hingestatud laule ja loitse erinevatest kultuuridest ning saadavad neid tiibeti kelladel, šamaanitrummidel, flöötidel, kitarril ja kõrvitstrummil.

Piletid on saadaval 20. märtsist Piletilevis.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelKevadine võrdsuspäev – Ostara
Järgmine artikkelMärtsikuu kundalini jooga teema Õnnelaboris: kehapuhastus

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi