Hingamiguru Dan Brule (USA) kutsub meeskondade ja organisatsioonide juhte osalema Tallinnas 12.-13. maini teadliku hingamise koolitusel, kus sissejuhatav päev on tasuta.

Kuidas hingamine aitab kaasa tippsoorituse saavutamisele äris?
Tänasel päeval vajatakse teistsuguseid juhte, veelgi paremaid juhte. VUCA maailm (volatiilne, ebakindel, kompleksne ja ebamäärane) on muutnud juhtimise olemust. Maailm vajab juhte, kes on eneseteadlikud ja ehedad, viivad ellu oma väärtusi, juhivad südame, mitte ainult peaga.

Edukaks toimetamiseks ärimaastikul on olulised mitmed oskused, mida õpetatakse ärikoolides, kuid juhtimiskoolitustel ei õpetata. „Õigesti hingamine“ tavaliselt nende hulka ei kuulu. Kui teadlikult suunata hingamist, hakkab tõusma teadlikkus. 
Dan koostas selle programmi Tony Robbinsi kõige hinnalisematele klientidele. See sisaldab palju asju: hingamisetehnikad, mida kasutada enne ja peale tähtsaid sündmusi, kuidas ette valmistada ja taastuda, kuidas seada ennast tippvormi, kuidas vältida läbipõlemist. Samuti õpetab ta võimsaid tehnikaid, kuidas saavutada kontakt oma loomingulise energiaga.

Teadliku hingamise harjutusi, tehnikaid ja meditatsioone saab kasutada, et:
• suurendada energiat, keskendumisvõimet, lõdvestunud olekut, vabaneda stressist ja vähendada ärevust;
• suurendada soorituse ajal jõudu ja vastupidavust;  
• valmistuda ülesannete/projektide/tegevuste lõpuleviimiseks, taastuda kiiremini pingutusest;
• kiiremini ravida vigastusi ja haigusi.

Seminaril õpitakse kasutama hingamist kui tööriista oma tervise, arengu ja muudatuste heaks kehas, meeles ja vaimus. Võib avastada vigu oma hingamissüsteemis, saab muuta negatiivseid või piiravaid hingamisharjumusi või mustreid, mis võivad hoida sind tagasi, mille tõttu sa ei saa rakendada täielikult oma potentsiaali.

Rohkem infot leiab SIIT!

Eelmine artikkelVIDEO I Kuidas luua oma ellu küllust?
Järgmine artikkelMotivatsioonikõneleja William Koval: sa ei ole sinu mõtted!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi