Väsimatu Tiit Trofimov korraldab 1. veebruaril järjekordse ürituse „Ekstaatiline tants Saue mõisas“, kus seekord paneb muusikat Romet Preismann.

Romet korraldas just vahva seminari „Harjumuste arhitekt“, kus ta rääkis, kuidas saavutada eesmärke teadliku harjumustemuutmisega. Kas teie teadsite, et 95 protsenti teadvusest on alateadvus? „Romet mängib suure kirega ja on väga andekas noor DJ. Lisaks sellele on ka aasta algus ja olete juba päevi istunud, seega paras aeg end liigutama tulla,“ ütleb Tiit.

Traditsiooniliselt pakutakse toorkakaod, smuutisid ja ekstaatilisi teesid.

Ekstaatiline tants Saue mõisas“ on üritustesari, kuhu tullakse kokku, et ennast täiesti kainena olles mõnusalt ja vabalt tunda, kohtuda südames ja armastuses teiste inimestega ning tantsida hinnanguid andmata mõnusa muusika saatel end ekstaasi. Pidu lõpeb elava muusikaga.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelInglisõnumid südakuu 14.-20. kuupäevaks
Järgmine artikkelHaldjasõnumid südakuu 21.-27. kuupäevaks

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi