Oled sa tähele pannud, et elul on aegajalt komme sind proovile panna?

Mõnikord on need proovilepanekud kergemate killast, teinekord jällegi äärmiselt rasked. Kindlasti on kõigil olnud omajagu erinevaid proovilepanekuid ja plaanide nurjumisi. Kindlasti oled kuulnud ütlust, et nii kui sa midagi plaanid, siis üleval oleval mehikesel on sinu plaanidega omad plaanid… Seetõttu ei ole ma aastaid enam oma elule plaane teinud ja elanud päeva korraga, mis lihtsustab kõvasti elamist ja ka elu proovilepanekutega toime tulekut.

Tihtilugu saadetakse sinu ellu erinevaid inimesi, teinekord oled isegi nii hämmingus ja ei saa aru, kust ja miks on tulnud sinu ellu just teatud tüüpi inimesed. Olgu nad siis õelad, armastavad, abivalmid või hoopistükkis sind ärakasutavad. Neil kõigil on sinu elus kindel roll ja nad on siia saadetud kindla eesmärgiga, või oled nad ise kutsunud. Kui oled oma õppetunni saanud ja sellest ka midagi õppinud, siis need ebameeldivad inimesed kaovad ja head jäävad tihtilugu alles, kuid vahest kaovad ka nemad. Nad on justkui inglid, kes on tulnud sinu ellu just kõige raskemal ajal, et näidata sulle õiget rada ja sinust välja tooma sinu parimad omadused ja kui sa selle kõik oled saavutanud, siis nad lahkuvad, sest neil on ees ootamas uus eksinu, kes vajab samuti tema abi. Ole neile selle eest tänulik, sest tihtilugu võib juhtuda nii, et sinust saab samuti kellegi teejuht inimesele, kes sind väga hindab.

elu õppetund

Tegin oma elus kannapöörde ning nüüd on mu elus terve kamp toredaid ja samas ka “imelikke” inimesi, kellelt midagi õppida tuleb ja “eelmisest elust” on kadunud varasemad õpetajad.

Eks elus kipubki olema nii, kui sulged ühe ukse, siis avaneb teine ja kas sa sealt sisse astud, on juba sinu enda otsustada. Kui sa pikalt jokutad, siis võib juhtuda nii, et see uks sulgub ja oled jäänud kinni kuhugi tühjusesse, kust uuesti rada leida on keeruline ning siis kipub su elu olema täis selliseid ebameeldivaid õpetajaid, kellega muidu ei läviks.

Teinekord tuleb jällegi kõvasti uuele uksele koputada, et see avataks. Ka minu uus uks kippus kinnikiilunud olema, aga tänu oma visadusele sain siiski sisse ning olen väga rahul. Visadus viib sihile lähemale ja peamine on sihti silmist mitte kaotada.

Hinda oma elu õpetajaid ning ole neile kõigile tänulik!

Eelmine artikkelSOS – kuidas saada pesus kokku tõmmanud esemed tagasi normaalsuurusesse?
Järgmine artikkelVeregrupp määrab sinu isikupära?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi