Foto: Любимые цветы

Esmalt suured vabandused, et oleme Fortuunaga veidi hilinenud. Suured tänud taaskord kõigile Hingepeegli toetajatele, kes meie tegevusele sel perioodil, jaanuarist juuni lõpuni oma energiapanusega õla on alla pannud. Olete meile äärmiselt kallid ja armsad inimesed! Soovime teile kõigile palju armastust südamesse, päikest päevadesse ning kuhjaga unistuste ning soovide täitumisi!

Tänutäheks valis Fortuuna sel korral, läbi juhuslike nimede kalkulaatori, välja neli võitjat, kes saavad tänutäheks pisikese nõiaköögi üllatuskingituse, üks õnnelik saab endale massaaži ning kolm õnnelikku, kes saavad endale isikliku septembrikuu inglihoroskoobi. Üllatuskingitused anname soovi korral Tartu piires üle käest kätte ning kaugema nurga inimestele saadame Itella pakiautomaati – vastavalt sellele kumb variant sobib.

Seekord pälvisid Fortuuna poolehoiu järgmised 8 õnnelikku inimest.

Nõiaköögi üllatuskingitused

Esmalt nõiaköögi üllatuskingitused saavad endale siis 4 õnnelikku ja nendeks õnnelikeks on sel korral:

  • Sille Leeduks
  • Anne-Ly Pükkenen
  • Ander Krüger
  • Juta Ülemaantee

Massaaži võitja

Foto: Zenses

Sel korral loosime välja ka ühe õnneliku, kes saab endale tunnise massaaži. Valikus on sel korral kas aroomi- või kupumassaaž, võitja teeb ise oma valiku, kumba massaaži eelistab. Aroomimassaaž on mõnusalt keha ja meeli lõõgastav, seevastu kupumassaaž on aga teraapiline ning ravitoimega. Massaaži kinkekaart kehtib 2021. aasta lõpuni ning massaaži saab realiseerida Tartusse kohale tulles. Massaaži kinkekaardi võitis endale:

  • Gea Vahtra

Personaalsed inglisõnumid

Foto: Psychic Spirit In You

Personaalsed inglisõnumid võitsid endale kolm õnnelikku. Sel korral tulevad personaalsed inglisõnumid septembrikuuks ja oma isikliku sõnumi saad kätte meili teel ja need kaks õnnelikku on:

  • Kristi Vanamölder
  • Madli Ainsalu
  • Elle Sakarias

PS! Palju õnne kõigile võitjatele! Palun võta oma tänukingi kätte saamiseks meiega kindlasti juulikuu jooksul e-posti: info [ätt] hingepeegel.ee kaudu ühendust ja lepime kokku, kuidas oma kingituse kätte saad. Pakid saadame välja hiljemalt augustis.

Veelkord suured tänud kõigile toetajatele, te olete meile väga armsad, aga seekord oli Fortuuna tahe just selline. Järgmine kord teeb Fortuuna oma valiku juba 31. detsembril. Iga toetus on tähtis ja iga tänuga jagatud energiapanus, tulgu sulle vähemalt 10 x tagasi!

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis juuliks 2021
Järgmine artikkelSõnumid heinakuu 5.-11. kuupäevaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi