Taaskord suurimad tänud kõigile teile, 106 armsale Hingepeegli toetajale, kes te olite nõus ajavahemikul 01.07-30.09.2016 andma meie tegevuse jätkamiseks oma pisikest energiasüsti.

Nagu juba traditsiooniks on saanud, siis loosime iga kolme kuu tagant välja rea erinevaid südamest tulevaid kingitusi. Kuna praegu on kätte jõudnud sügis ja ilmadki jahedamaks läinud, siis on meiepoolsed kingitused loosimiseks valmistatud just  “Tervise eri” nime all, mõeldes just sulle, kallis Hingepeegli toetaja, et saaksid hoida end sügis-talvisel perioodil tervena ning nautida neid pimedaid sügisõhtuid, tuues neisse õdusust ja romantikat.

Seekord läheb loosimisse meie poolt hoole ja armastusega, just sinule mõeldes, valmistatud 26 tervise edendamiseks ja mõnusate sügisõhtute lõõgastamiseks mõeldud kingitust, lisaks 3 väga ilusat ja unikaalset poolvääriskivist ehet.

sugisloos1-300916

Kõik võitjad loosisime taaskord välja random.org juhuslike numbrite kalkulaatori abil. Kokku saavad meiepoolse tänukingituse seekord 20 suure südamega lahket toetajat.

Selleks, et oma kingitus kätte saada, ole palun nii kena ja võta meiega kindlasti oktoobrikuu jooksul ühendust e-posti teel: info[ätike]hingepeegel.ee ja lepime kokku, kuidas kingitus sinuni toimetada.

Populaarseimad rubriigid ja postitused

Seekord otsustasin, et toon välja hoopis populaarsemad rubriigid või postitused, mida on meie toetajad leidnud olevat nende meelest kõige kasulikumad:

 • esimesel kohal on juhtivalt ja ülekaalukalt Inglihoroskoobi ja Inglisõnumite postitused
 • teisel kohal vaimne rubriik
 • kolmandal aga tervise rubriik
 • neljandal alternatiivravi rubriik

Samas pole päris mitmed toetajad meile aga teada andnud, millisest rubriigist on nad siiani enim kasu saanud ja on soovinud meie tegevust lihtsalt heast südamest toetada.

Võitjad

Trummipõrina saatel loosisime välja 20 õnnelikku võitjat, kes kõik leiavad oma nimed ning neile mõeldud meie poolt suure tänu, armastuse ja hoolega käsitööna valminud kingitused alljärgnevast nimistust:

 1. Evi Sokk – Dekoratiivses klaaspurgis “Ebaküdoonia mesi” 285 ml + klaaspurgis “Vürtsikas teesegu” 128 ml
 2. Margus Ess – Spetsiaalses teetopsis “Vürtsikas teesegu”  + eriline ehe poolvääriskivist – roheline aventuriin
 3. Aivo Rahuoja – Dekoratiivses klaaspurgis “Ebaküdoonia mesi” 285 ml + eriline ehe poolvääriskivist – unakiit
 4. Diana Kmito – Dekoratiivses klaaspurgis “Teesegu seedimisele” 212 ml + “Taevavõtme eliksiir” pipetiga klaaspudelis 50 ml
 5. Ülle Valtna – “Roosiõie eliksiir” pipetiga klaaspudelis 50 ml
 6. Lea Indus – “Kastaniõie tinktuur” klaaspudelis 200 ml
 7. Tiina Veider – Ökoloogiliselt puhas tugevamaitseline ja -lõhnaline piparmünt 25 g
 8. Elina Landson – Dekoratiivses klaaspurgis eriline “Vürtsikas mündine teesegu” 212 ml
 9. Kairi Part – Loodussõbralik, kemikaalidevaba ning eriline “Desinfitseeriv kätepuhastusvahend” klaaspudelis 50 ml + klaaspurgis “Punane teesegu vanilliga” 128 ml
 10. Ludmilla Tammoja – Klaaspurgis eriline teesegu “Rukkilille unistus” 128 ml + klaaspurgis “Punane teesegu vanilliga” 128 ml
 11. Marge Soonets – “Taevavõtme eliksiir” pipetiga klaaspudelis 50 ml + ökoloogiliselt puhas tugevamaitseline ja -lõhnaline piparmünt 25 g
 12. Ruti Roos – Klaaspurgis eriline teesegu “Rukkilille unistus” 128 ml
 13. Külli Trumsi – Dekoratiivses klaaspurgis “Teesegu seedimisele” 212 ml + “Piparmündi eliksiir” pipetiga klaaspudelis 50 ml
 14. Elle Ihats – Klaaspurgis “Vürtsikas teesegu” 128 ml
 15. Katrin Põlver – “Piparmündi eliksiir” pipetiga klaaspudelis 50 ml
 16. Marion Ilves – Dekoratiivses klaaspurgis eriline “Vürtsikas mündine teesegu” 212 ml
 17. Katrin Järvlepp – Dekoratiivses klaaspurgis “Teesegu seedimisele” 212 ml
 18. Marju Jõeleht – Klaaspurgis “Punane teesegu vanilliga” 128 ml
 19. Pille Kullamäe – Klaaspurgis “Vürtsikas teesegu” 128 ml
 20. Eve Kivi – Eriline ehe poolvääriskivist – karneool

Veelkord palju, palju õnne kõikidele võitjatele ning suurimad tänud teie toetuse ja panuse eest! Äre unustage siis kindlasti meiega oktoobrikuu jooksul ühendust võtmast, et saaksime kingituse teieni toimetada!

Järgmine loosimine leiab aset peatselt, vana-aasta õhtul, et uue aasta saaks vastu võtta juba täis üllatusi, mil loosime kõigi nende vahel, kes ajavahemikul 01.10 – 31.12.2016 on olnud nõus jagama meie tegevuse toetamiseks oma pisikest energiapanust. Meiepoolsed talvise loosimise kingitused saavad olema talviselt erilised ja kohati ka magusad, aga hoopis teistmoodi ja mitte nii traditsioonilised, kui arvata võiks.

Päikest päevadesse, armastust südamesse ning kuhjaga unistuste täitumisi!

Eelmine artikkelSügis-talvine tervisevõti – II osa
Järgmine artikkelInglisõnumid porikuu teiseks nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi