Hingamine on kunst. Õppides seda kasutama, saame nii palju ise muuta ja hakata oma elu juhtima,” ütleb Tasakaalukeskuse hingamisterapeut Monika Palm. “Kui on pikk ja tegus päev seljataga või intensiivne periood olnud, siis võid olla äkki olukorras, kus tunned, et väsimus on võimust võtnud ja energiatase on madal. Hingates maa energiat sisse ja ühes rütmi maaga, saame energiataset tõsta. Mina olen kasutanud ka maaenergiaid arvuti ja mobiiltelefoni kasutamisega seoses elektromagnetilise kiirguse mõju elimineerimiseks kehast.”

Harjutus

Seda harjutust tehakse paljajalu, seistes või istudes õues. Alusta loomulikku hingamist ja hinga nii kaua, kui hingamine muutub sujuvaks, aeglasemaks ja rütmilisemaks.

Kui sa hingad, siis loo mõttes kontakt maaga. Tunneta seda kontakti ja naudi maaga ühenduses olemise tunnet. Hinga.

Nüüd hinga teadlikult sisse ja visualiseeri või tunneta, kuidas maa energia siseneb hingamisega koos jalataldade kaudu kehasse.

Hinga kolm korda sisse ja välja ja siis visualiseeri, et maa seest siseneb kehasse kuldselt särav energia.

Iga sissehingamisega kujuta ette, et kuldselt särav energia siseneb jalgade kaudu kehasse ja siis üle kogu keha laiali.

Välja hingates viib kehast välja maa sisse elektromagnetilise kiirguse ja selle mõjud. Tunneta seda.

Kui keha on puhastatud, siis jätka hingamist nii kaua, kuni tunned, et kogu keha on kuldse särava energiaga täidetud ja sinu energiatase on tõusnud ning väsimus on asendunud hea enesetundega.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi