1Hoppi Wimbush tuleb Eestisse lastega koos kasvamist õpetama

Hoppi WImbush

Walesist pärit Hoppi Wimbush õpetab 19.-21. oktoobrini Adila puhkekeskuses lapsevanematele lastega koos kasvamist. Wimbush on läbi viinud emotsionaalse intelligentsuse ja teadliku lapsevanema kursusi ligi kolm aastakümmet. Hoppi ja tema mees Tao Wimbush on olnud eetris Hiina, Venemaa ja Hollandi TV-s ning Briti kanalites BBC1, BBC2 ja Channel 4.

Hoppi kasvas keerulises peres, kus tema emal oli kalduvus iga paari aasta tagant uue mehega abielluda. See pani teda juba varajases nooruses elu üle laiemalt järele mõtlema.

„Ma avastasin, et lapsepõlves on oluline olla emotsionaalselt intelligentne ja teadlik ning omada sõnavara, et ennast väljendada. Kui meil pole sõnavara, hakkame emotsioone väljendama tegudega ja võivad tekkida probleemsed kodukeskkonnad, kus lapsed kaklevad ja peksavad üksteist,“

räägib Hoppi.

Hoppi, kel on tänaseks peagi täiskasvanuikka jõudmas kaks isiklikku ja üks kasulaps, leiab, et teismeliste kasvatamisel tuleb küll reeglid paika panna, ent veel tähtsam on see, kuidas neid luua ja reguleerida: „Ma olen rakendanud oma laste peal kõdirünnakut. Selle asemel, et nende peale vihastuda, ma kõdistan neid.“

„Emotsiooni tekkimisel võtavad meie kehas olevad peptiidideread vastava vormi: me tunneme siis kas viha, hirmu, kurbust või rõõmu. Kuna praeguses maailmas on kultuur kasvanud selliselt, et me surume oma emotsioone maha, siis need peptiidid tõrjuvad rakkude retseptorite edastatud infot ja tekitavad meile emotsionaalset ballasti,“

viitab Hoppi Candace Berti teadustööle.

Hoppi usub, et kuigi isadel on peres võtmeroll, on just emadel jõud muuta maailma ja see algab oma laste kasvatamisest. Kõigil emadel on oma kasvatusstiil, mis ei muutu, sest see tuleneb nende loomusest. Kui aga ühendada see töötavate vahendite ja mõjusa lähenemisviisiga, on võimalik aidata oma lastel end väärikatena tunda.

Rohkem infot leiab FaceBooki ürituste alt!

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelViljakuu eelviimase nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelRahvusvahelise joogakooli Tallinna haru alustab septembris uute kursustega

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi