Jõulud on paganlik püha?

0
3780

Rõhutan, see siin ei ole minu seisukohavõtt! See on järjekordne tõlge:

Alljärgnev lisab tõsiusklike tulle kindlasti kõvasti õli juurde. Siiski peaks tõde levitama!!! Esiteks pean ma mainima, et ma EI OLE Jehhoova Tunnistaja.

Originaalis on Jõulud, sellisena nagu me seda tänapäeval teame puhtalt paganlik püha, mis on täis Satanistlikke märke. Kui seda vähegi uurida, siis on selgelt näha, et tegu ei ole Kristliku pühaga. Mis mind siiani väga häirib on see, et paljud jutlustajad teavad, et see nii on, kuid ei võta selles suhtes midagi ette.

Aastast aastasse seisavad nad kantslis ja ei räägi oma “karjale” sellest, et see on paganate üks kõige pühamaid päevi. Miks see on nii? Kas need Jumala mehed on sellest teadlikud?  Põhjuseks on see, et “kari” ei aktsepteeriks seda ja jookseks jutlustajad jalust maha.

Oma positsiooni ja palgatšeki kaotamise hirmus lasevad nad oma “karjal” pigem pattu uppuda. See näitab, et neil lihtsalt pole julgust. Saan e-kirju iga päev ja aeg-ajalt söödavad nad mulle ette fakte, et see kirik tähistab nende püha, milles on neil õigus. Jumala inimestel on aeg kasvatada endale selgroog ja seda endale tunnistada ning lõpetada see ajuvabadus. Me peaks ise midagi ette võtma või võtab Jumal.

Mõned ütlevad, et niikaua kuni tähistatakse Jeesuse sündi on kõik korras. Selline mõtlemine on vale. Vanas testamendis on ikka ja jälle näha, et kui Jumala inimesed kogunevad kummardama paganlikkust saab Jumal ka rahva üle kohut mõistma. Tänapäeval pole midagi teistmoodi. Rooma Katoliku kirik segab ka oma tegemistesse paganlikkust ja nõidumist. Lihavõtte pühad on samuti pühad milles esineb Jeesuse segamist paganlikkusega.

Allolevalt on lingid välja toodud, kust leiab vastavat infot. Ma ei ole nende lehtede autor, kuid nõustun väitega, et Jõulud, kui sellised ei peaks olema osa kirikust või Kristlaste elust.

Ühe kohtuniku otsus, kus öeldakse, et Jõulud on pigem ilmalik, kui religioosne “üritus”. Küll on kahju …

Twas the Eve before Destruction

Tõlgitud allikast

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelVatikan kutsub üles moodustama Maailma valitsust ja kehtestama Uut Maailmakorda
Järgmine artikkelPaavsti nimi ja numeroloogia
Astun onnist välja ja laulan sellest, mida näen. Kahtlen ...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi