Kanaldus jaanuariks 2013

0
1682

Foto: thedawnoffire.files.wordpress.com

Kanaldus Akasha kroonikast, Jaanuar 2013

Millist energiat ja milliseid kogemusi on meil oodata jaanuaris?

Kuu energia on sõbralik. On tunne, nagu energia liiguks lähemale, et Sulle  midagi tuua. Kogemus võib olla nii sirgjooneline ja lihtne kui muserdav. Sinu poole jooksev saba liputav sõbralik koer on sobiv metafoor, kirjeldamaks selle kuu energiat. Kui oled valmistunud, keskendunud, maandatud ja enesekindel, siis see on kutse mängule. Ja kuu võib olla väga mänguline. Avastad ennast tegemas uusi asju ja tunned end kergemalt ja vabamalt kui seda pikka aega oled tundnud.

Sama metafoor võib ennast väljendada ka teisiti. Hetkedel, kui oled haige või väsinud, võib joostes lähenev saba liputav koer olla hirmutav. Kui Sa pole keskendunud, pole maandatud või ei hoolitse enda eest mingil muul moel, siis võib see energia Sind muserdada. Kui Sa pole iseenda ja oma elu suhtes selge ja aus, tundub selle kuu energia hirmutav. Võib tekkida tunne, et oled elu lükata ja tõugata. Just nagu siis, kui oled silmitsi enda poole jooksva sõbraliku koeraga, on Sul nüüdki võimalus valida, kes Sa oled, kuidas oma elu elad ning toetudes sellele võid aimu saada oma ettevalmistusest Sinu poole liikuva energia suhtes. Ettevalmistuse kõige olulisem osa sõltub aususest iseenda ees. Kui teeskled, et oled keegi, kes Sa pole; kui teeskled tundeid, mida Sa tegelikult ei tunne; kui oled mil iganes moel enda ja auväärse elu suhtes ebaaus, siis üsna tõenäoliselt tekitab see energia Sinus hirmu. Sellel kuul panevad eitamine ja ebaausus Sind tundma ennast suuresti elu poolt tõmmatu ja tõugatuna. Teisest küljest, kui oled selge ja aus, siis metafooriline koer Sind pikali ei jookse ja saad mängida. Kuu võib olla väga tõepärane ja aus. Olla lihtne ja sirgjooneline on parim viis, kuidas Sinu poole voolava väga uue ja väga värske energiaga toime tulla.

Mida võiksime sel kuul teha, et kuu energiast parim kätte saada?

Paljude jaoks on kasulik olla vabas õhus ja liikuda rohkem kui tavaliselt. Selle kuu energiat arvestades pole parim võimlemine midagi sellist, mida võiks teha linttrenažööril. Selle asemel sobib hästi koos lastega elutoas ringi

hüppamine ja mängimine. Kui oled ärevil, siis lihtsalt hüppa veidike üles-alla; tänavale minnes proovi liikuda joostes või hüpeldes; kui midagi kätte võtad, siis viska seda paar korda lihtsalt õhku ja püüa kinni. Võimlemise all peame silmas seda, et muudaksid kõik oma igapäevased tegevused mängulisemaks ja energilisemaks ehk oma igapäevaste tegevuste aktiivsemaks muutmist.

Seda öeldes teenib teid ka tavalisest rohkema rutiinse võimlemise harrastamine. Trenažööre ega muid võimlemise vorme pole vaja peljata. Iga füüsiline tegevus aitab energiat haarata. See aitab olla energia suhtes tugev ja

vastuvõtlik ja sellest rõõmu tunda. Seega igasugune võimlemine on jaanuaris kasulik eriti mängulisuse sissetoomiseks oma igapäevasesse ellu.

Kas peaksime midagi sellel kuul tähele panema või vältima?

Jah, väga oluline on jaanuaris olla suhtlemises väga lihtne ja otsekohene. Ära tee midagi keerulisemaks kui see olema peab. Väldi kuulujutte ja oletusi. Kui keegi tekitas Sinus küsimusi, siis helista talle ja küsi vastuseid. Kui soovid, et midagi toimuks, aga ei toimu, siis võta ühendust õige inimesega ja pane asi toimuma. Ära hellita käegalöömist ega eelda, et inimesed teavad, mida Sa mõtled ja kuidas Sa tunned. Suhtle nii selgelt, otsekoheselt ja lihtsalt kui võimalik.  On täiuslik aeg auväärne olemiseks. Kui midagi lubad, siis kindlusta, et oma lubaduse ka täidad. Ära ütle midagi, mida Sa päriselt ei mõtle. Parim viis võimsast ja meeliülendavast kuust läbi liikuda ja võimu emmata on püüdes olla väga lihtne, sirgjooneline ja vaevatu. Sel kuul ära ole suurejooneline.

 Kas on veel midagi, mida me 2013 jaanuari kohta peaksime teadma?

On tähtis teada, et kollektiivsel tasandil on maailmas asjad radikaalselt muutunud. Paljudel olid 2012. aasta suhtes kõrged ootused. Kui osa ennustusi pinna peal aset ei leidnud, siis kõik, mida ennustati, toimus mingil moel pinna all. Kõigi süda muutus, kõigi meel muutus. Täielikult muutus valitsuste toimimise ja riikide omavahelise läbisaamise potentsiaal. Nüüd on kõik, mis vähegi võimalik, teistsugune. Käes on aeg teha oma elus ruumi kogu potentsiaali pinnale tõusmiseks.

Püüa vältida harjumusi. Ära tee asju lihtsalt seepärast, et oled neid alati teinud. Ära vasta teatud küsimustele tavapärase vastusega, vaid püüa teha seda uutmoodi. Otsi võimalusi, kuidas kõigis tegevustes osaleda rahulikumalt ja harmoonilisemalt. Nii toidad Sa kollektiivset potentsiaali, et kõik oleks rahulikum ja harmoonilisem.

Aeg on väga põnev ja Sina, kes Sa oled seda oodanud kogu oma elu, saad pettumuse osaliseks, kui otsid seda pinna pealt. Kui soovid, et kõik paistaks erinev ka uudistes, siis seda Sa ei näe. Selle asemel ole valmis nägema maagilisi väikseid hetki, kui naaber on tavalisest sõbralikum või tavaliselt vaidlev inimene äkki vabandab. Kui oled valmis ennast avama hetkedele, kui inimesed teevad asju uuel moel, siis teed ruumi ka suurte asjade muutumisele. Tõesti, pealispinna all on potentsiaal, kuidas inimesed selles maailmas elada saaksid ja mis kõik on võimalik, täiesti muutunud ja nüüd sõltub teist, et kirjutaksite uutel potentsiaalidel põhineva uue stsenaariumi. See jääb kestma järgmiseks seitsmeks kuni kümneks aastaks ja saab aluse jaanuaris. Otsi võimalusi teha asju uutmoodi. Otsi võimalusi, et teha kõike rõõmuga, mänguliselt, ausalt ja väärikalt.

  • Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu. Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega. See info on osa igast jagatud sõnumist.
  • Eesti keelde tõlkis Anu Rumessen, Valguse koda
Eelmine artikkelToidu müüdimurdjad: Kas me tegelikult ka vajame tööstuslikku põllumajandust?
Järgmine artikkelAvagem oma meeled uueks aastaks!
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi