Tagasi
Järgmine

Holistiline treening

Foto: Pixabay

Holistiline treening on koolitus inimestele, kes tahavad parandada oma elukvaliteeti, osata paremini suhelda nii tööl kui eraelus ning elus esinevate väljakutsetega edukalt hakkama saada. „Alati ei peagi maailma parandama, piisab enda parandamisest“, on öelnud koolituse lõpetajad.

Tervise ja heaolu valdkonda kuuluvaid koolitusi pakkuva Holistika Instituudi  populaarseks saanud koolituste esimene aste on aasta kestev enesearengu koolitus „Holistiline treening“. Aastate jooksul on selles osalenud 701 inimest. Osa treeningu lõpetanuist jätkab õpinguid koolituse teises astmes “Holistiline regressiooniteraapia,” mille järel on terapeudikutse saanud juba 117 inimest. Hetkel on instituudis üle 200 õppuri. Katariina Liisa Martens, kes õpetab koolituse mõlemas astmes ütleb, et kõik olevikuolukorra põhjused asuvad minevikus ja need tuleb üles leida. Tema sõnul hakkab inimene koolituse tulemusel mõistma oma valikute tagamaid ja seda, miks ja kuidas ta erinevates olukordades käitub.

„Mulle meeldib luua paralleele arvutiga. Näiteks kui me ostame poest arvuti, on see ju täiesti tühi ja selleks, et see hakkaks midagi tegema, peab spetsialist laadima sinna programme, mille järel arvuti töötab justkui ise. Ka meie, inimeste sisse tekivad mingid programmid, mis siis üksteise järel sõltuvalt olukorrast käivituvad. Võib juhtuda midagi lapsepõlves või kooliajal. Aga elu ju muutub, saame täiskasvanuteks, loome suhteid. Kui programmid on ikka samad vanad, siis võib juhtuda, et nad ei toeta meie praegust olukorda ja valikuid. Koolitusel ongi hea võimalus oma programmidele ja nende  toimimisele jälile saada,“ selgitab Katariina. „Ehk piisab uuest versioonist? Aga ehk uutmoodi suheteks või õnnelikuks eluks on vaja midagi täiesti uut? Pakume selleks võimalusi ja tuge“.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPranayama Tallinn Taiji klubisse teadlikku hingamist õpetama Dan Brulé
Järgmine artikkelSõnumid 18.-24. tuisukuu päevaks

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi