Tagasi
Järgmine

Holistilise treeningu keskmes on kaks olulist küsimust:

Foto: Church Planting
  • Kuidas muuta tavapäraselt „normaalne“ elu õnnelikuks, täis rahulolu ja heaolu? “Edu ei too alati õnne, aga õnn toob edu!”, on positiivses psühholoogias tuntud deviis. Aasta jooksul ongi võimalus uurida „oma õnne“, seada uusi sihte ning teha endas ja oma elus just selliseid muutusi, mida on vaja elukvaliteedi tõstmiseks.
  • Kuidas saada „iseenda parimaks väljaandeks“? Kuidas sinu unikaalsus, tugevad küljed ja loomulikud anded saaksid avalduda? Holistilise inimkäsitluse seisukohalt selgitatakse paljusid probleeme ja tervisehädasid sellega, et inimene ei ole „enda juures kodus“, ta on ühenduse iseendaga kaotanud. Sellega kaasneb ka üsna madal energiatase.

Kui inimesele jõuab kohale, et oma elu ja suhete muutmine algab iseenda mõistmisest ja vajadusel muutmisest, siis võib see olla ikka väga vabastav ja kosutav. Kui mõistame oma valikute ja käitumismustrite tagamaid, siis on juba suur samm astutud. Inimene saab koolituselt kaasa lisaks teadmistele ka kogemuse, et kuidas see „oma õnne sepaks“ olemine siis ikka käib ja meisterdab endale vajalikud tööriistad. Me ei saa muuta teisi, kõigepealt tuleb mõista ennast,“ ütleb Katariina Liisa Martens.

See on koolitus neile, kes tahavad paremini mõista iseennast, otsivad oma kohta maailmas ning soovivad õppida kasutama oma intuitsiooni. Lisaks enesearengule, saavad koolitusel õpitut edukalt kasutada need, kelle töö nõuab suhtlemist inimestega. „Alati ei peagi maailma parandama, piisab enda parandamisest,“ on öelnud koolituse lõpetajad.

Neile, kes ei taha oma probleeme jagada, see koolitus ei sobi? „Eks kuskil on see piir tõesti, aga ma võin öelda, et neile on see koolitus just väga abiks. Alati on grupis inimesi, kes väga ei räägi, aga teiste inimeste lugude kuulamine võib just kosutav olla,“ selgitab Katariina, kes peab grupiõpet efektiivsemaks kui seda on individuaalne teraapia. „Eks seesuguses turvalises mõttekaaslaste grupis saab arendada ka oskust rääkida, jagada, ennast väljendada“.

Holistilises treeningus on 8 moodulit. Üks õppemoodul koosneb neljast järjestikusest õppepäevast neljapäevast pühapäevani. Uus kursus alustab 4. aprillil ja kestab 14 kuud. Õppetöö toimub Holistika Instituudi koolitusruumides Tallinnas, aadressil Endla 15. 

Täpsem info: Holistika Instituudi kodulehelt

Holistilise treeningu tutvumisõhtu toimub juba 20. veebruaril kell 18.00 Holistika Instituudi koolituskeskuses Tallinnas, Endla 15,  kus saab tutvuda õppekavaga ja kohtuda koolitajatega.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi