Kus on inimeste mõistus

4
6815

Mahemaana ennast reklaamiv Eesti hääletas GMO kasutuselevõtu poolt. Veebruaris 2014 a.korraldati Euroopa Komisjonis hääletus uue GM-maisisordi kasutuselevõtu osas.

Kusjuures 19 Euroopa riiki hääletasid selle vastu.

Vaata lähemalt ja anna teada, mida sina asjast arvad. Kas see on õige või mitte ja mida see võib tähendada sinu tervisele või sinu põllukultuuridele.

Kas järgmine asi, millega need “europarlamendi lambad” nõus on, on see, et enam ei ole vaja GMO tooteid ka märgistada nagu USAs? Kui asi samamoodi edasi läheb, siis on häbi Eestis elada, paistab, et “troonil” istuvad ainult marionetid, kes keeravad pead täpselt selles suunas, kuhu “lavakunstnik” soovib, mitte ei mõtle oma peaga.

http://youtu.be/M2rlQXw36b8

Eelmine artikkelMillest presidendikõned ei räägi
Järgmine artikkel21. sajandi revolutsiooniline maksusüsteem (III osa)
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

4 KOMMENTAARI

  1. Geneetikast ja geenide toimimisest teatakse sama palju kui 100 aastat tagasi keemiast teati, veel vähem teatakse, kuidas meie tervis GMOdest mõjutatud saab. Isegi elus rakus toimuv on veel väga kauge maa teadusele. Aga poliitikud teevad otsuseid !!! Sest oli vaja, olid huvigrupid ja suur raha ja selle otsuse eest sai midagi Eesti vastu. Seega ei saa usaldada ühtegi ametit ega vaktsiini ega toitu, enne kui pole asja endale ise selgeks teinud.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi