Foto: Klimkin

Kodu on meie kindlus ja kõik me tahame, et see oleks ka koht, kus me end hästi tunneks. Paraku elutegevuse käigus muudavad paljud asjad oma asupaika, määrduvad ja neid oleks vaja saada tagasi oma kohale ja korda. On aegu, mil korrastamine kulgeb kuidagi iseenesest, töö lendab käes ja tulemus jääb ka pikemalt püsima ja on aegu, mil ei viitsi ja vaimu pole peal ja ei teagi mida kõige sellega pihta hakata ja ega tulemuski pikalt püsi. Kui tahad oma elu ses plaanis kergemaks muuta, siis loe järgnev artikkel läbi ja järgi soovitusi – ja pane endale kirja, kas siis toimis ka nii või ei.

Suurpuhastuse aeg

Ideaalne aeg selleks on kahaneva kuu ajal, kuu paiknemisel Kaksikute, Kalade ja Veevalaja tähtkujus. Soodne aeg on kahaneva ja noorkuu ajal, ebasoodne kasvava kuu ajal ja halb täiskuu ajal Neitsi tähemärgis.

Pesu ja plekid

Kui tahad pesu saada ideaalselt puhtaks pesta ja ka jonnakatest plekkidest vabaneda, tasub ära proovida, kas on ka nii, et: ideaalne aeg selleks on kahaneva kuu ajal, kuu viibides veemärkides: Vähis, Skorpionis ja Kalades, soodne aeg kahaneva kuu ajal, ainult mitte siis, kui kuu on Lõvis või Neitsis, ebadoodne aeg on kasvava kuu ajal ja päris halb täiskuu ajal ja kolm päeva enne seda ning sel ajal, kui kuu on Lõvi või Neitsi tähemärgis.

Aknapesu ja ka klaviatuuri, monitori/teleka ekraani puhastamine

Paljud on ilmselt kogenud seda, et pesed aknad (või peeglid) ära, aga kuskilt leiad ikka pärast pleki või laigu või isegi kalli aknapesuvahendi kasutamise tulemuseks on triibulised aknad. Et seda aegavõtvat ja suurt hoolt nõudvat tööd teha kiirelt ja tõhusalt, võiks ära proovida, mis saab siis, kui järgida Kuu mõjudest lähtuvaid soovitusi.

Klaviatuur nagu ka nutitelefoni ekraan on üks kõige määrdunumaid kohti meie kodudes ja asjade hulgas üldse. Kellel on väiksed lapsed, neil võib ka teleka ekraan vahel millega iganes kokku määritud olla, arvuti monitori ekraan ehk mitte, aga seegi kogub ajapikku mustust. Et neid kiirelt ja korralikult puhtsaks saada ja nii, et nad ei võtaks tolmu ega sõrmedelt mustust nii kergelt külge, oleks hea neid puhastada parimal võimalikul ajal.

Kõigeks selleks parim aeg on kahaneva kuu ajal, kuu viibides õhu – ja tulemärkides: kaksikutes, Kaaludes, Veevalajas, Jääras, Lõvis või Amburis. Soodne on aknaid pesta kahaneva ja noorkuu ajal, ebasoodne kasvava ja halb täiskuu ajal.

Põrandad: puit- ja parkettpõrandate puhastamine ning hooldus

Ideaalne aeg selleks on kahaneva kuu ajal, kuu viibides õhu- või tulemärkides: Kaksikutes, Kaaludes, Veevalajas, Jääras, Lõvis või Ambruris. Soodne on nii kahaneva kui noorkuu ajal. Ebasoodne on kasvava ja täiskuu ajal ning halb kasvava ja täiskuu ajal veemärkides: Vähis, Skorpionis või Kalades.

Niiskusest ja hallitusest vabanemine

Selle olulise töö tegemiseks parim aeg on kahaneva ja noorkuu ajal, kuu viibides õhu- või tulemärkides: Kaksikutes, Kaaludes, Veevalajas, Jääras, Lõvis, Amburis. Soodne on seda teha kahaneva ja noorkuu ajal, ainult mitte sel ajal, kui kuu on veemärkides: Vähis, Skorpionis, Kalades ja ka siis, kui kuu on Neitsi märgis. Ebasoodsaks loetakse selleks tegevuseks aega, mil on kasvav või täiskuu ja kahaneva kuu ajal, kuu viibides Vähis, Skorpionis, Kalades või Neitsi märgis. Halb aeg selleks on aga kasvava ja täiskuu aeg, mil kuu on veemärkides (Vähis, Skorpionis, Kalades) või Neitsis.

Rämpsust ja pahnast vabanemine

Osadel inimestel on veres igasugu asju mustadeks päevadeks kõrvale panna ja kuhjata kõik kohad neid täis, nii et vajalike ja kasutatavate asjade või liikumise jaoks ka enam piisavalt ruumi ei jagu. Kui koos elab rohkem inimesi, tekib liigseid asju nii ehk naa tasahaaval ja justkui märkamatult. Et neist oleks kergem vabaneda, võiks proovida ära seda teha selleks sobilikul ajal. Ideaalne on seda teha kahaneva kuu ajal, kuu viibides tulemärkides Jääras, Lõvis või Amburis; soodne aeg on kahaneva ja noorkuu ajal. Ebasoodne aeg on aga kasvava ja täiskuu ajal.

Varasemalt ilmunud:

Energiavahetus

Foto: Qi New Age & Healing

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis novembris 2023
Järgmine artikkelSõnumid 6.-12. novembriks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi