Kohtingunõuandeid naistelt meestele

0
1831
Tagasi
Järgmine

Kohtingunõuanded naistelt meestele

Foto: The Nanfang

Kindlasti teab igaüks meist, kui raske on esmakohtingutel käimine. Mõnikord on see väga tore, aga mõnikord totaalne piin. Alati lihtsalt kohtingud ei klapi, kas ei julge meespool initsiatiivi üles näidata või ollakse lihtsalt ükskõikne, arg, üleolev, memmekas vms. Siinkohal tulevad meestele appi naised, kes on andud nõu, mida võiksid mehed kohtingutel silmas pidada, eriti siis, kui tahad, et sellest kohtingust ka midagi enamat välja areneks.

Poole aasta jooksul tegi Adam uuringut selle kohta, kuidas mehi aidata, et neil kohtingutel paremini läheks. Oma uuringu teostamise käigus küsitles ta ka sadu naisi, kuidas neil kohtingutel läinud on, mida nad meestelt ootavad. Naised, kes küsitlusel osalesid, olid pärit erinevatest eluvaldkondadest nagu meditsiiniõed, stripparid, baaridaamid, kunstnikud, modellid ja isegi raamatupidajad ning üks küsimus, mida neile kõigile esitati oli:

Mis on see miski, mida sa tahad, et mehed kohtingust teaksid, aga sa ei ütleks neile seda kunagi?

Vastused, mis sellele küsimusele järgnesid, olid seinast seina (oli ka totaalselt idiootlikke), aga olid mõned, mis eriti silma paistsid ning tulid välja nii mitmelgi korral.

Milliseid häid nõuandeid naised meestele jagasid, saad teada, kui klikid nupukesele: “Loe seda edasi” või vali rippmenüüst endale sobiv lehekülg.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelAvameelselt netikohtingutest
Järgmine artikkelPohlakuu kesknädala inglisõnumid
Avameelselt kogemustest ning väljakutsetest.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi