Kohtingunõuandeid naistelt meestele

0
1625
Tagasi
Järgmine

Ära ole memmekas…

Foto: Sheehan & Co

…ja ära lase oma ema arvamusel end mõjutada, ole iseseisev! Kui sa oled seal kahekümnendates ning elad ikka veel oma vanematega ja küsid emalt kohtingunõuandeid, lased tal endale toitu valmistada ning ootad, et ta sinu pesu peseks … siis nüüd on viimane aeg teha selles vallas kiired muudatused. Ehk siis teaduslikust aspektist vaadatuna, lõpeta ära see memmepojaks olemine ja hakka elama oma elu!

See sinu isesevuse puudumine ei ole üldse kütkestav ja paneb naisi arvama, et sa ei suuda end ise ülal pidada ja vajad alati kedagi, kes sinu eest hoolt kannaks. Pea meeles, et naised tahavad käia meeste, mitte poisikestega.

Kui sa aga pead selles vanuses, majanduslikel kaalutlustel, oma vanematega ikkagi koos elama, on see OK. Aga, mis OK ei ole, on see, kui sind koheldakse kui põhikoolilast ja sinu eest kõik ette-taha ära tehakse. Tee ise oma ostud, mis tähendab seda, et valid ise endale riided ja aluspesu, mida ostad ja ei lase seda emmel teha. Hoia oma tuba korras ja puhas ning ela väljaspool kodu ka oma elu.

Kohtle teisi hästi

Foto: HappyTango

Kui sa lähed oma kohtingukaaslasega välja ning alavääristad ettekandjat või uksehoidjat, siis tea, et see on naistele väga suureks ohumärgiks, eriti neile, kes hindavad teisi ja ennast kõrgelt. See, kuidas sa kohtled võõraid, näitab väga hästi välja seda, milline mees sa tegelikult oled. Kas sa oled arvustav, madala enesehinnanguga ja pead enda ego upitamiseks pidevalt kedagi maha tegema ning alavääristama.  Selline käitumine on naistele samuti suureks ohumärgiks, et sinuga ei maksa tegemist teha, sest oled üks paras p*rsevest ning jobu.

Inimene, kes on enesekindel ja õnnelik ning rahul oma eluga, ei pea vajaduseks teisi maha teha ega alandada. Hea mees kohtleb kõiki võrdsetena ega püüa oma ego igal võimalusel upitada ning seda enam, teiste arvelt.

Pea meeles, et head kombed viivad sind kaugele. Isegi lihtne naeratus võõrale inimesele, nendega viisakalt, kasvõi viivuks vestlemine ja nende vastu huvi üles näitamine eristab sind teistest. Ela õnnelikku ning sõbralikku elu ja vaata, kuidas inimesi sinu poole tõmbama hakkab.

Ära võta kõike isiklikult

Foto: YouTube

Kõik, mida sinu kohtingukaaslane teeb või ütleb, ei keerle alati sinu ümber. Kui ta ei vasta koheselt sinu sõnumitele või lükkab kohtingut edasi, ei tähenda see automaatselt seda, et sel on mingi seos sinuga. Nagu igal teisel inimesel, on ka temal oma enese elu ja see hoiab teda tegevuses. Tal ei pruugi võibolla alati olla koheselt võimalust sulle vastata või sinuga kokku saada. Kui sa eeldad koheselt sellise tegevuse juures enda tõrjumist, siis on sul probleeme enesekindlusega, aga hea uudis on see, et sellega saad sa tegeleda ning seda muuta ja tõsta…

Paljud kutid aga reageerivad sellele üle ning valesti ja saadavad esimesele sõnumile mõne aja pärast järgi teise ja kolmanda. Helistavad pidevalt, kui kaaslane pole kohe kõnele vastanud või teda isegi salaja jälitanud. See aga viitab sellele, et oled äärmiselt pealetükkiv ja sul on probleeme usaldamisega. Peale selle sead sellise käitumisega ohtu oma võimaliku suhte juba enne, kui see õitsele saab puhkeda.

Kui sa oled liigselt keskendunud sellele, millega tegeleb sinu kohtingukaaslane, näitab see seda, et sul endal puudub oma elu. Tee nii, et sinu enda elus on asju, millega sulle tegeleda meeldib ja sinu prioriteedid peaksid ikka paigas olema ning sa ei peaks 100% olema keskendunud sellele, millega tegeleb ja kus käib sinu kohtingukaaslane.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi