Kohtingunõuandeid naistelt meestele

0
1563
Tagasi
Loe seda edasi

Ole sina ise

Foto: Dianae on DeviantArt

Ole tõeline sina ise ja ära püüa olla keegi teine. Tea, et naistele meeldib ehedus, ole või argliku loomuga, aga ole sina ise ja ära teeskle kedagi kes sa pole! Nii kummaline, kui see sulle ka ei tundu, ei pea sa olema 183 cm pikk või pikem, kehaehituselt nagu Channing Tatum filmis “Magic Mike” või olema igati alfaisane, kellest hõngub juba kaugelt testosterooni. Kuigi see on füüsilisest aspektist naistele väga ligitõmbav, siis naistele meeldib füüsisest enam mehe vaimne pool ning tema tõeline isiksus.

Teades seda, kes sa tegelikult oled ning sellena end ka presenteerid, näitab välja, et oled enesekindel mees. Sa võid olla ka lühike, häbelik, ülekaalus, aga kui sa oled kõige selle juures õnnelik ja enesekindel, on see naistele vägagi ligitõmbav. Teeseldes end kellekski teiseks, näitab välja seda, et sa ei tunne end oma nahas hästi ja sulle ei meeldi see inimene, kes sa oled. Seega, miks sa arvad, et sa peaksid meeldima naistele, kui sa ise endalegi ei meeldi? Isegi, kui see ei tule kohe välja ja oled osanud teesklust hästi mängida, tuleb sinu tõeline olemus pikapeale ikkagi välja, sest lõpmatult sa ju teeselda ei jaksa… Kui sinu tõeline olemus välja tuleb, siis kaob ka teievaheline särts kiiresti, see on ilmselge.

Pole vahet, millised on sinu veidrused. Isegi, kui sulle meeldivad “Tähesõdade” seeriad, poliitka või meeldib sulle see, kui sinu urruauku kõdistatakse, kui sul suhu võetakse… Lihtsalt ole see, kes oled ja kõik läheb nii nagu minema peab.

Lihtsalt suudle teda

Mõnikord lihtsalt pead oma kohtingukaaslast suudlema. Seda muidugi juhul, kui meeldimine on vastastikune ning teie kohting on läinud kenasti. Tea, ta TAHAB, et sa teda suudleksid. Imeharva, kui üldse, on naine see, kes teeb esimese sammu. Ta ootab, et SINA oleksid see, kes esimese sammu teeb. Ta on sulle andnud selleks mitmeid erinevaid signaale, aga nagu ikka, mehed, ei suuda neid lugeda …, sest mehed on mehed. Tea, et naistele meeldivad mehed, kes on nõus oma “munad tulle panema” ja julgevad olla haavatavad ning teevad selle esimese sammu. Kui sa aga seda ei tee, siis naised peavad sind…., saad aru küll.

Küsitlust läbi viies oli see kõige enim esile kerkinud vastus, mida naistelt saadi. Isegi siis, kui sinu kohtingukaaslane annab sulle hiljem korvi, said need mehed, kes julgesid riskida, rohkem punkte, kui need, kes riskida ei julgenud.

Tea, kui sa oled teda esimest korda suudelnud, muutub kogu kohtingu dünaamika rohkem lõõgastavaks. Pinged langevad ning see lisab õhtusse suurel hulgal romantilist vibratsiooni ja hõngu. Suudlus võib olla äärmiselt valgustav. Kui sinu kaaslane on endale loonud ümber kaitsemüürid, siis suudlus võib olla just see võti, mis need müürid maha võtab. See on väga lõõgastav ning meeldiv ning tasub kindlasti riski! Viimane asi, mida sa tahad on see, et kui sinu kohtingukaaslane näeb sind VÕIBOLLA, mitte JAH või EI kaaslasena.

Ole kohtingutel loominguline

Foto: Vimbly

Ilmselt ei pea sulle ütlema, et tavalised õhtusöögid ja kinokohtingud on lihtsalt ebahuvitavad, igavad ning neid tuleks vältida nagu katku. Pea meeles, et mitte midagi ei seo sind rohkem kõigi teiste tavaliste kuttidega, kui need igavad ning stereotüüpsed kohtingud.

Selleks, et sinu kaaslane sind teistest eristaks ning tema emotsioone tõsta, tee midagi loomingulist, omanäolist, põnevat. Ilma nende võtmeelementideta oled sa kõigi teiste kuttidega samal pulgal ega eristu mitte millegi poolest. Mida sa siis oma täiuslikul kohtingul teha tahad? Kirjuta enda jaoks üles nimekiri võimalikest asjadest ja pea meeles, et need ettevõtmised peavad olema lõbusad ja huvitavad. Tehes midagi, mida sulle endale teha meeldib, toob sinus välja rõõmu ning rõõm on nakkav.

Ära saa sellest loomingulisusest ning põnevusest valesti aru. Sa ei pea oma kaaslasega langevarjuga hüppama minema. See võib olla midagi palju lihtsamat, näiteks mõne huvitava lauamängu mängimine koos öise pikniku või keeglimänguga. Ka võid minna kohtingule mõnda sellisesse “kummituslikku” majja või teemaparki. Pole tähtis, mida sa täpsemalt teed, aga tähtis on see, et see tegevus hõlmaks endas midagi huvitavat ning midagi täiesti tavatut, mida tavakohtingult ei ootaks.

Muidugi, kui plaanid midagi veidi tavatumat oma kohtingukaaslasega jagada, siis veendu, et neiu oleks ka vastavalt riietatud. Sa ei saa oma kohtingukaaslasega minna näiteks koobastesse, kui tal on stiletod jalas… Sa ei pea avaldama, kuhu või milleks lähete, aga palu tal siis endale kaasa võtta või riietuda õhtule vastavalt ning mugavalt.

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi