Sodiaagimärkide saladused armatsemiseks

2
23935
Tagasi
Järgmine

Milline on parim koht armatsemiseks, vastavalt sinu tähemärgile?

Foto: Institute of Vedic Astrology

Nagu sa tead, siis ainuüksi tähemärgi järgi on võimalik inimese kohta väga palju öelda. Näiteks, kui sa oled sündinud Kaksikute tähtkujus, siis oled loodud oma optimismi ning energiaga töötama just kõrge pingetaluvusega töökohtadel. Seevastu, kuidas võib sinu tähtkuju mõjutada aga voodielu?

Seevastu, kui oled sündinud näiteks Lõvi tähtkujus, siis ilmselt sinu elu parim voodiseiklus leiaks aset koos Kaalude tähemärgi all sündinud inimesega, sest tähtede kohaselt saab teie suhe olema täis tulevärki, draamat ning romantikat.

Kui aga sina või sinu partner on sündinud Vähi tähemärgis, siis eelistate rohkem kaisutada ning rakendada lusikapoosi, seevastu Skorpioni tähemärgis sündinud on altimad “veidrustele” ning on voodis vägagi loomingulised.

Pole vahet, kas sa seda kõike usud või mitte, aga sinu tähemärk mõjutab üsna tugevalt sinu elu mitmeidki aspekte, eriti neid, mis on seotud seksuaalsusega.

Alison Lessard, kes pakub oma klientidele intuitiivset Tarokaartide lugemist ning tegeleb horoskoopide koostamisega, on uurinud lähemalt ka erinevate tähemärkide voodieelistusi. Siinkohal pakungi sulle lugemiseks tema tähelepanekuid, mida ta erinevate tähemärkide eelistuste kohta teinud on. Kas sa teadsid, et Amburi tähemärgis sündinud inimesed eelistavad nn “looduse kutset” ja oleksid meelsasti nõus just looduses vallatlema, seevastu Sõnni tähtkujus sündinutel on rohkem luksuslikum maitse ning eelistaksid luksuslikke hotelle? Ei usu, aga nii on. Seega loe postitus läbi ja lase tähtedel end juhtida ning leia endale see parim koht oma suguelu elamiseks. Kui sa siit midagi muud ei saa, siis vähemalt annab see sulle põnevad ideid oma voodielu rikastamiseks.

Postituse edasi lugemiseks otsi rippmenüüst üles sulle huvi pakkuv tähemärk või kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi
Järgmine

 Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi