Sodiaagimärkide saladused armatsemiseks

2
23319
Tagasi
Loe seda edasi

Jäär – Ükskõik millal ja kus

Foto: Pop Sugar

Jäärasid peetakse üheks kõige otsesemaks ja samas ka kõige vulgaarsemaks märgiks terves sodiaagis, aga meeles tuleb pidada seda, et nende labasus ei ole tahtlik; see on lihtsalt nende soovi – liikuda kiirelt ja impulsiivselt edasi -, kõrvalnähtus.

Mis aga puudutab nende voodielu, siis pole see nende jaoks üldse oluline, kus nad on, peaasi, et selleks on tuju. Kui Jääral tekib tuju vallatleda, siis ta peab seda saama! Teadaolevalt on Jääradel väga tugev, aga seevastu lühiajalilne sugutung. Alison ütleb, et 5-10 minutiline kähkukas kuskil avaliku koha puhkeruumides või kinosaali tualetis ajab Jäärad täielikult pöördesse.

Tagasi
Loe seda edasi

 Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi