Internetis on igasuguseid erinevaid väljakutseid esitatud, aga seekord võiks minna oma väljakutsega üle piiri – üle magamistoa piiri…

Tagasi
Järgmine

Viskan kinda

Foto: Jetts Life
Foto: Jetts Life

Just, lugesid täiesti õigesti ja ma esitan sulle väljakutse, et sa armatseksid OMA partneri/abikaasaga 30 päeva jutti. Iga päev vähemalt üks kord. Ükski vabandus siin väljakutses läbi ei lähe – mitte üks! Kui selle väljakutse vastu võtad, siis sina ning sinu partner/abikaasa osalete selles võrdselt koos, olgugi et olete mõlemad või üks kohutavalt väsinud ja ei taha sel hetkel seksile mõledagi. Ei tee ühtegi popipäeva, et nädalavahetusel teete tasa paari korraga päevas, EI, nii see ei lähe! Iga päev vähemalt üks kord! Isegi siis, kui ollakse teineteise peale vihased – muide leppimisseks on veel kõige huvitavam…

Sellise väljakutse oleme ka ise läbi teinud ja oli täitsa lõbus. Boonuseks on see, kui oled partneriga pikalt koos olnud, siis armumisfaas on ammu möödanik ning sellest on ammuilma välja kasvanud armastus ja tekib lihtsalt harjumus koos olla. Aga kui tihti võetakse sellisel juhul ette seiklusrikas voodielu? Mitte just väga tihti. Selle väljakutse raames võid oma partnerisse taasarmuda ning avastada oma partneris täiesti teisi ning põnevaid külgi, millest sa veel teadlik polnud. Võimatu ei ole seegi, et avastad endaski uusi külgi, mis teie omavahelist kooselu veelgi enam rikastada võivad. 

Oled seksiks valmis?

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Teatud vanuses on mehed alati valmis ning ega naisedki vastu pole, aga mingil hetkel suhtes hakkab asi kuidagi käest ära minema ning magamistuppa jõutakse koos järjest harvem. Oled suhtes olnud juba väga pikka aega, nii 10+ aastat. Või on sündinud lapsed ja saadakse öö jooksul magada heal juhul ainult paar tundi, või on tööd nii palju, et ollakse kohutavalt väsinud ja keegi ei taha seksile mõeldagi. Või ollakse omavahel millegi pärast tülis, et seksi asemel tahaks paarilise hoopis maha lüüa, või ollakse haige, kuigi meestel kipub haiguse ajal just olema see kõige kiimasem periood.

Kui otsustad selle väljakutse oma partneriga vastu võtta, siis ei ole sul tagasiteed, sest väljakutsest ei loobuta ja veel eriti nii lõbusast. Selle väljakutse käigus võid taasavastada oma partneri ning uuesti armuda, kõik on võimalik.

Naised! Pidage meeles seda, et mehed ei pea alati algatama seksisoovi… ja meestele väga meeldib, kui algatus tuleb naispoolelt. Seega, julget pealehakkamist ja teguderohket kuud!

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele “järgmine” või vali rippmenüüst sobiv lehekülg.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelPlasmasagedused korrastavad meie DNA-d
Järgmine artikkelMitte lihtsalt kooliteater
Avameelselt kogemustest ning väljakutsetest.

2 KOMMENTAARI

  1. Ülišeff! Armastan seda kirjutist ja pingevabadust. Pani korralikult muigama, aga ka näitas mulle, kui armas on elu.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi