Märtsis toimub meestele seminar naistest

0
305
Foto: Pixabay

Kumus korraldatakse 22. märtsil meestele suurseminar „Naised“, kus kõnelevad Maria-Reene, Elina Ojastu, Karolin Tsarski, Kristina Paškevicius ja Carmen Pritson Tamme.

Üritust tutvustavas tekstis öeldakse, et seminar on mõeldud meestele, kellel on huvi ja tahtmist rohkem teada saada naistest ja nende sisemaailmast. Rääkima tulevad naised, kes on heas kontaktis iseendaga ja ei karda võtta vastutust iseenda tunnete, läbielamiste, valude, rõõmude ja eksimuste eest. Naised jagavad läbi enda elukogemiste, taipamiste ja läbielamiste naise sügavamat ja ehedamat olemust, naiste nõrkusi, naiste tugevusi ja mis kõige tähtsam, kuidas saada parem kontakt ja läbisaamine naisega.

„ Kui sina, mees, tunned et soovid minna sügavamale tasandile enda naisega, või soovid leida naist, kes oleks sinule parim ja lähedasem, siis tule kindlasti kuulama, sest sellelt seminarilt saad rohkem, kui kümnest raamatust,“ lubavad korraldajad.

Käsitletakse suhteid ja naiste kehablokeeringuid. Vastatakse tervele reale küsimustele,  kuidas naist tervendada ja kuidas toetada teda sügavamate orgasmide saamiseks. Seletatakse, kuidas toetada naist tema pimedama poolega tegelemisel ja kuidas jääda vaatlejaks, kui naine möllab nagu keeristorm. Naised jagavad soovitusi, kuidas avada ennast mehena naisele ning räägivad veel paljustki huvitavast ja eluks vajalikust.

Piletid on müügil Ticketeris!

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelInglisõnumid 13.-19. jaanuariks 2020
Järgmine artikkelSõnumid 20.-26. jaanuariks

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi