Monika Palm: naerata valjusti!

0
470

Pingeid ja stressi kogedes kipub huumorimeel kaduma, kuid kõik teavad, kui kasulik on naer vaimsele tervisele.

See alandab stressihormooni kortisooli taset ja vabastab endorfiine, mis tekitavad õnnetunnet. Monika Palm soovitab proovida lihtsat harjutust, et sisemine rõõm taas üles leida.

1. Naeruga on nagu tule süütamisega: miski peab sellele sädeme andma, aga kui see on õnnestunud, siis läheb juba kõik iseenesest. Alustuseks mõtle kõige naljakamale asjale, mis sinuga juhtunud on, mingile vahejuhtumile, mis sind alati muhelema ajab.

2. Nüüd “mängi” valju naeru, nagu oleksid näitleja. Ära hoia end tagasi. Naera hoogsalt, meenuta lõbusat seika ja itsita, lagista, huilga naerust.

3. Peagi märkad, et esialgne võltsnaer on muutunud ehtsaks. Jätka ikka naermist, naera pisarateni. Pärast tunned end palju paremini.

Millal seda teha?

Naera igal hommikul. Peegel võib siin abiks olla. Vaata peeglisse ja naera. Kuna naer on nakkav, on kasulik seda kellegagi koos teha.

Loo ka isiklik kinnitus:

“Ma võtan omaks oma SISEMISE RÕÕMU!”

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi