Müstiline muusik Oleg Pissarenko annab Alexela kontserdimajas kontserdi “Armastuse muusika”

0
203
Oleg Pissarenko

Müstiline muusik Oleg Pissarenko ilmutab peale neli aastat kestnud pausi 19. septembril plaadi „Armastuse muusika” ja esitleb seda kontserdiga päev hiljem Tallinnas Alexela kontserdimajas.

Uus plaat on tema esimene sooloplaat. Ta salvestas selle Eesti Rahva Muuseumis kontserdina, kuid kõik lood on uued ja Pissarenko kirjutatud. Salvestusele publik tulla ei saanud, see toimus väiksele sõpraderingile. Laval on Pissarenko seekord üksi, mängib akustilist kitarri, elektrikitarri elektroonikaga ja elektriklaverit.

„Salvestasin plaadi kontserdina, et saada plaadile õige energia. See muusika on ju mõeldud ja loodud inimestele. Mulle meeldivad ERM-i maja vaim ja vaib,“ räägib Pissarenko.

Loe Oleg Pissarenko inspireerivaid mõtteid armastusest.

  1. „Maailm püsib koos tänu lõpmatule armastusele, see teadmine vabastab hirmust!“
  2. „Armastuse muusika on otsetee südametarkuse juurde!“
  3. „Armastuse muusika avab südame ja liigutab hingepõhjani.“
  4. „Armastuse muusika avab südame ja teeb targaks!“
  5. Armastus avab silmad, aga hirm teeb pimedaks!“
  6. „Teen muusikat, sest usun, et see võib maailma paremaks muuta!“
  7. „Andestan endale, andestan teistele ja palun, et teised mulle andeks annaks. Leian aja möödudes sisemise rahu ja kirjutan loo, pealkirjaks panen „Armastusest piisab!““

Piletid on müügil Piletilevis!

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi