Õnnelaboratooriumis toimub Urban Yogini sissejuhatav intensiivkursus

0
312
Fotol: Riina Ravneet Elvik

Sügis on käega katsuda ja enda õues liigutamine asendub tasapisi tubasemaga. Kes on mõelnud, kas hakata joogatama ja kas valida alustuseks just kundalini jooga, sel tasub selle joogastiiliga tutvuda joogastuudio Urban Yogini sissejuhataval intensiivkursusel.

Indiast pärit kundalini joogast on saanud juhtivaid joogastiile maailmas. Kundalini tähistab inimese kogupotentsiaali, mis järjepidevalt seda joogat praktiseerides peaks avanema. Oma keha tundmaõppimise ja tunnetamise abil luuakse side oma olemusega, mis aitab mõista inimese elu eesmärke. Seda joogastiili on nimetatud ka teemandiks, mis ühendab endas kõik joogaliigid.

Urban Yogini sissejuhatavat intensiivkursust, mis toimub 20.-21. septembril Tallinnas Telliskivi Õnnelaboratooriumis, juhendavad Liina Ravneet Elvik ning Ats Ravprem Vooglaid. Kahepäevasel kursusel on kokku neli teooriaosa, millega kaasnevad vastavad harjutused.

„Kundalini jooga õpetused annavad palju praktilisi teadmisi ja inspiratsiooni, kuidas end igapäevaelus toetada, jõustada, rahustada ja rõõmustada,“ ütleb Elvik.

Kursuse teooriaosades saab tutvuda laia teemaderingiga:

  • mis on kundalini energia;
  • asendid ja harjutused;
  • kuidas vabastada kehalukud;
  • meel ja meditatsioon;
  • mantrad ja mudrad;
  • tšakrad ja nabapunkt;
  • hingamistehnikad, joogalik elustiil ja toitumine.

Joogakursuse teejuhid Liina Ravneet Elvik ning Ats Ravprem Vooglaid ütlevad, et kundalini jooga praktiseerimiseks ei pea olema painduv ega multimuskliline.

„Ei pea olema isegi spirituaalne. Kui sa suudad hingata, suudad sa ka kundalini joogat teha. See on teadus igapäevaelu elavatele inimestele sellest, kuidas kasutada oma keha ja hingamist nii, et tunda end hästi ja õnnelikult.“

Eelmine artikkelTasakaalukeskuse hingamiskursuse alateemaks on „Õpi kuulama oma keha“
Järgmine artikkelInglisõnumid jahikuu eelviimaseks nädalaks

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi