Pidutse sellel aastavahetusel teistmoodi – alkoholivabalt!

0
568

Aastavahetus on pea kõigi inimeste jaoks oluline sündmus. Olgu põhjuseks kalendriaasta vahetus; uute lubaduste elluviimine; elus uue lehe pööramine; pidutsemine; vana mina maha jätmine või hoopis midagi muud, võib kokkuvõtvalt öelda, et vana-aasta lõpu ja uue aasta alguse vaheline periood on sündmus, mida tähistatakse ühel või teisel viisil. Esile kerkib aga küsimus, kuidas oled sina seda harjunud tähistama?

Paljud eestlased, kes on otsustanud näiteks loobuda alkoholi tarbimisest ja klassikalistest pidutsemistest ööklubides, on öelnud mõne aja möödudes, et selline justkui suur muutus oli tegelikult lihtne juhtuma. Tihtipeale muutustega nii tegelikult ongi. Me arvame, et suured muutused vajavad suuri ohverdusi, kuid tegelikult võib olla asi sootuks vastupidine. Vahel ongi nii, et mitte muutus ise ei ole raske, vaid teadliku otsuse langetamine on see, mis tekitab tihtipeale raskusi, sest sellistel hetkedel võib valikuga kaasneda ühiskondlik ja lähikondlaste poolt mitte mõistmisest tulenev hukkamõist.

Sellel aastal korraldab Väekate Sündmuste Agentuur aastavahetuspeo Tartus, Kalevi 17, Tartu Loomemajanduskeskuse saalis. 31. detsembril toimub elamusterohke ja väekas aastavahetuspidu, kus saab ekstaatiliselt tantsida Jagaspace’i elektroonilise muusika ja korraldada Margit Fohti enda valitud ekstaatiliste rütmide saatel. 

Rohkem infot leiab SIIT!

Eelmine artikkelIngveri kasutusvõimalusi
Järgmine artikkelAastavahetuse nädala sõnumid: detsember 2019/jaanuar 2020

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi