Kevade lubadus – Imbolc

0
3010
Tagasi
Järgmine

Kõhus

Foto: Pinterest

Imbolc tähendab gaeli keeles otsetõlkena “kõhus”. See oli märk sellest, et kui lambad hakkasid taaskord piima andma, olid nad tiined. Ning seda õnnelikku sündmust peeti esimeseks märgiks sellest, et kevad ei ole enam kaugel.

Kätte on jõudnud püha/hingamispäev, kus näidatakse üles oma tänulikkust igapäevaselt kasvava päevavalguse eest, sest Päike (Jumal) alles kogub oma jõudu ja on alles oma kasvutsüklis. Maaema (Jumalanna) on taastumas, Yule ajal, Päikesele elu andmisest ning hakkab vaikselt tagasi pöörduma oma Neidise rolli. Kasvava päikesesoojusega soojeneb maa ning temas peidus olevad seemned hakkavad vaikselt idanema ja isegi, kui kogu see protsess leiab aset sügaval maa sügavuses, siis need, kes looduse rütmidega ühes elavad, tunnetavad seda elu kiiret muutust enda ümber.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi